نایک هایپرونوم فانتوم

رونمایی از نسل سوم کفش فوتبال نایک هایپرونوم ، انقلابی در رویه و زیره

در تقریبا یک سال اخیر ما شاهد ارایه نسل جدید سری های مختلف کفش فوتبال نایک بوده ایم ، سری مرکوریال ، مجیستا و تمپو که همگی باعث تغییری کاملا بنیادین در ظاهر و ساختار بوده ایم ، در این میان تنها سری کفش فوتبال نایک که نه تنها پیشرفتی نداشت بلکه یک گام رو به عقب برداشت و باعث شد تا به رویه خاص قبلی خود برگردد سری هایپرونوم بود که خود نوعی شکست برای نایک محسوب میشد ، و حالا نایک با ارایه نسل سوم هایپرونوم آمده تا گذشته ها را به فراموشی بسپارد و این مدل کفش را نیز با سایر مدل کفش های خود همگام سازد.

نایک هایپرونوم فانتوم

نایک هایپرونوم فانتوم

سری جدید هایپرونوم چه در مدل فینیش و چه مدل فانتوم تغییراتی اساسی را در رویه و زیره کفش شاهد هستیم که از این کفش مانند نسخه دوم مجیستا یک کفش کاملا جدید ساخته که شناختن آن را در نگاه اول خیلی سخت میکند.
اولین تغییر اساسی در این سری اسباب کشی هایپرونوم از رویه شبیه به برجستگی های توپ گلف به رویه محبوب flyknit است که کل ساختار کفش را پوشانده است.
رویه کفش از لحاظ ظاهری و ساختاری تغییرات کاملا اساسی داشته که در جدید ترین رنگ آن یعنی نارنجی و سبز لیمویی مناطق مختلف کفش با ظاهر و کارایی خاصش مشخص شده.

نایک هایپرونوم فانتوم

Dylan Van Atta از طراحان اصلی هایپرونوم 3
ما به دنبال کفشی منعطف و نرم در رویه و بدنه کفش بودیم که رویه جدید flyknit این امر را محقق میساخت ، با این نوع طراحی ما قادر بودیم که جای جای کفش را به دلخواه نرم یا سفت طراحی کنیم تا در کنترل و شوتزنی بازیکن را توامند تر سازیم.

فناوری flywire از جلو تا عقب کفش گسترانده شده تا بخوبی باعث پوشش و حمایت همه جانبه کفش از پا بشود.
تغییر عمده دیگر را میتوان در زیره کفش مشاهده نمود که هم در خود زیره و هم نوع میخها و چیدمان ان میتوان تغییر را مشاهده کرد.

نایک هایپرونوم فانتوم

در مقاله ای جداگانه به بررسی موشکافانه این مدل کفش فوتبال خواهیم پرداخت تا هر چه بهتر با نسل سوم هایپرونوم و امکانات جدید آن آشنا شوید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *