کفش فوتبال نایک هایپرونوم

رونمایی نایک از نسخه tech craft سری جدید کفش فوتبال هایپرونوم فانتوم

نسخه کفش فوتبال نایک tech craft آنقدر شناخته شده است که همه با شنیدن عنوانش ناخودآگاه بیاد یک کفش مدرن با ظاهر و روکشی چرمی می افتند ، اگر اخبار ما را دنبال کرده باشید چند وقت پیش نایک از سری جدید تک کرفت با ظاهری کاملا مشکی رونمایی نمود که کاملا بوسیله یک لایه نازک چرم طبیعی پوشانده شده بود ، در آن زمان هنوز از سری سوم هایپرونوم خبری نبود و هایپرونوم فانتوم 2 در این بسته حضور داشت ، حالا نایک با هنرمندی تمام سری(فوتبالکالا) سوم هایپرونوم را در قسمتی خاص با روکشی از چرم پوشانده است.

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

نایک کل بدنه کفش را همانند سایر بسته های تک کرفت با روکش چرم نپوشانده و فقط قسمت کناره داخلی کفش که نایک آن را به عنوان منطقه شوت زنی strike zone معرفی می کند از روکش نازکی از چرم استفاده نموده است که برنگ مشکی مشخص است.

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

علاوه بر این قسمت روکش چرمی ، رنگ کفش نیز به خاکستری تیره به همراه جزییات سبز هایلایت نسبت به رنگ قبلی هایپرونوم فانتوم 3 تغییر یافته است.

داشتن کفشی با فناوری پیشرفته flyknit که رویه کفش را مانند یک جوراب منعطف می کند و فناوری flywire جهت فیت شدن هر چه بهتر کفش به همراه یک روکش نازک چرم برای یک لمس عالی و طبیعی واقعا یک ایده ال محسوب میشود و نایک این ایده آل را برای مشکل پسندان ارایه نموده است.

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

Nike hypervenom phantom 3 DF و hypervenom phantom دو مدل کفشی هستند که مجهز به این رویه چرمی اعلی و طبیعی هستند.

نظر شما در خصوص این طراحی جدید نایک برای سری جدید هایپرونوم چیست؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *