کفش فوتسال نایک هایپرونوم فلون 2

معرفی و بررسی کفش فوتسال نایک هایپرونوم فلون 2

چابکی و سرعت انفجاری از ویژگی های اصلی بازیکنان تاپ فوتسال است که هر تیمی آرزوی داشتن این بازیکنان را دارد ، حالا اگر کفشی باشد که بتواند این مهارت ها را ارتقا دهد و کیفیت بازی شما را افزایش دهد واقعا عالی میشود ، سری کفش های فوتسال نایک هایپرونوم ویژه چنین بازیکنانی که با چابکی و سرعت خود بازیکنان حریف را در گرد و غبار خود محو میکنند.

کفش فوتسال نایک هایپرونوم فلون 2 در یک نگاه

– فیت و قفل شدن عالی با پا
– قالب آناتومیک کفش جهت هم شکل شدن با پا
– رویه مخصوص کنترل
– وزن ایده آل 278 گرم

ظاهر کفش

کفش فوتسال نایک هایپرونوم فلون 2
کفش مورد بررسی از سری spark brilliance است.
تم اصلی کفش زرد است و نقاط متمایز آن با طرح های مشکی مشخص شده.
کل کفش از جلو تا عقب همانطور که خدمتتان گفتم کاملا زرد رنگ است و طرحی همیشگی سری هایپرونوم در کناره ها به رنگ مشکی،سبز مشاهده میشود که بیشتر شبیه به رشته کوه های جوان و نوک تیز هستند که داخل آن مملو از طرحی شبیه خرده شیشه هستند.
لوگوی نایک در اندازه تقریبا بزرگ در جلوی کفش و پشت پاشنه و زیره کفش مشاهده میشود.

کفش فوتسال نایک هایپرونوم فلون 2
از عبارت های قید شده بر روی کفش میتوان به عبارت hypervenom در کناره بیرونی کفش و روی کفی کفش و nike در پشنت پاشنه روی زیره کفش بصورت حک شده اشاره نمود.
زبانه و دهانه داخلی کف نیز کاملا زرد رنگ هستند.

مشخصات فنی کفش فوتسال نایک هایپرونوم فلون

رویه
رویه کفش کاملا از چرم مصنوعی با خاصیت های چرم طبیعی و در عین حال دوام بالا تهیه شده که باعث بالا رفتن چشمگیر عمر مفید کفش میشود.
کنترل

کفش فوتسال نایک هایپرونوم فلون 2
اولین چیزی که در رویه و کناره کفش جلب توجه میکند الگوی پیاده شده بر روی کفش است که دارای خطوطی افقی و عمودی هست که همدیگر را قطع میکنند و طرحی نامنظم را ایجاد نموده اند.
این خطوط در نگاه اول نامتقارن و نامنظم هستند ولی باید بدانید که این الگو اتفاقی و رندوم نبوده بلکه این خطوط کاملا مهندسی شده هستند تا در کنترل توپ به بازیکن کمک کنند.
این خطوط تو رفته و ضربدری باعث ایجاد درگیری و تنش لازم بین توپ و کفش میشوند که در نهایت باعث میشوند که توپ از روی سطح کفش نلغزیده و با ایجاد یک سطح چسپندگی مطلوب توپ را نزدیک کفش نگه دارد.
اگر به رویه کفش خوب دقت کنید برجستگی های بسیار ریزی وجود دارد که به کنترل توپ و اصطکاک بین کفش و توپ کمک میکند تا مهارت کنترل را بهتر از قبل پیاده کنید.
فیت و قفل شدن
قالب و چارچوب کفش بصورت آناتومیک طراحی شده تا بخوبی مانند یک قنداق به دور پای شما بپیچد و این یعنی همراهی همیشگی کفش با پای شما مانند یک پوست اضافه که در نهایت باعث ارتقای چابکی بازیکن میشود.
راحتی

کفش فوتسال نایک هایپرونوم فلون 2
داخل بدنه کفش بوسیله لایه نرم پارچه ای اکه از ابر نازک و منعطف پر شده ، پوشانده شده که بخوبی باعث القای حس راحتی و نرمی به پای شما میشود و سطح محافظت خوبی را نیز برای کل پای شما فراهم میکند.
این ابر نازک باعث پر کردن کاذب فضای داخل کفش نمیشود که در هنگام اندازه کردن پا شما ر ا گول بزند بلکه موقع پوشیدن کفش حتی برای اولین بار بخوبی شکل انحنای پا را بخود میگیرد.
محافظت

کفش فوتسال نایک هایپرونوم فلون 2
اگر به پاشنه کفش نگاه کنید یک خط دوخت داخلی مورب را می بینید که علاوه بر در بر گرفتن پاشنه پا راحتی خوبی را برای این قسمت فراهم میکند که هم کفش در پا قفل شود و هم سطح محافظتی عالی را برای این قسمت آسیب پذیر قراهم میکند.
زیره کفش

کفش فوتسال نایک هایپرونوم فلون 2
جنس زیره کفش از TPU است.
TPU چیست؟
TPU یک سطح از پلاستیک های از دسته پلی ارتان است که چندین خاصیت را یکجا دارد از جمله قابلیت ارتجاعی بالا و مقاومت بالا در مقابل سایش.
به زیره TPU اگر از دید فوتسالی نگاه کنیم خواصی چون استحکام ، انعطاف و مقاومت بالا از جمله مزایای این نوع ماده برای زیره کفش است.

کفش فوتسال نایک هایپرونوم فلون 2
الگوی پیاده شده در زیره کفش هایپرونوم فلون 2 که بصورت متعدد در سایر مدل کفش های فوتسال نایک دیده میشود باعث کنترل و درگیری عالی کفش با سطح سالن و توپ میشود که هم باعث افزایش سرعت و چنگ زنی کفش به سطح سالن شده و همچنین باعث کنترل و تسلط عالی بر روی توپ میشود.
الگوی شش ضلعی پیاده شده ، بسته به ناحیه زیره کفش دارای شکلی توخالی و توپر هستند ، هرجا که سطح زیره کفش با توپ بیشتر درگیر است بصورت توخالی و هر جا که با سطه سالن درگیر است بصورت توپر طراحی شده.
وزن کفش 278 گرم است که وزنی ایده آل و نه عالی برای یک کفش با رویه چرم مصنوعی محسوب میشود.
جمع بندی
رویه چرم مصنوعی ، آناتومیک بودن و خطوط مهندسی شده جهت کنترل و ضربات دقیق به توپ بر روی کفش همگی از خصوصیات عالی برای یک کفش فوتسال محسوب میشود که همگی در نایک هایپرونوم فلون 2 یکجا جمع شده تا از این کفش سلاحی مرگبار بسازد.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *