NIKE MERCURIAL

رونمایی نایک از طرح جدید کفش فوتبال مرکوریال با عنوان Dream Speed

نایک بعد از ارائه بسته تمام سفید کفش فوتبال تمام سری های خود اینبار بصورت اختصاصی از طرح جدید سری مرکوریال با عنوان Dream Speed رونمایی نموده که تم اصلی آن آبی رنگ هست که در ادامه به جزییات آن خواهیم پرداخت.

در سری مرکوریال در واقع نایک از نسخه اولیه خط جدیدی از این سری با عنوان یاد شده یعنی “رویای سرعت” رونمایی نموده که مشخصا و انحصار در ابتدا توسط امباپه ، کریس رونالدو و سم کِر پوشیده میشود که جزو تاپ ترین و سرعتی ترین بازیکنان استفاده کننده از این مدل هستند.

NIKE MERCURIAL

تم اصلی کفش آبی تیره هست که در آن جزییات زیادی را میتوان مشاهده نمود.

اولین چیزی که بعنوان یک تغییر بزرگ در کفش مشاهده میشود عبارت  MDS هست که مخفف MERCURIAL DREAM SPEED هست که بطرز زیبایی در لوگوی سابق مرکوریال گنجانده شده و از این به بعد باید به دیدنش در این نسخه عادت کنیم.

NIKE MERCURIAL

اگر دقیق به جزییات کفش نگاه کنید عباراتی بصرت کد و شماره روی کفش درج شده ، عبارت  A 10A و 73P که در واقع کد رنگ های استفاده شده در تم کفش و لوگوی نایک هست.

44.7 km/h  عبارت دیگریست که روی کفش درج شده و نشانگر تاپ ترین سرعت ممکن بعنوان رویای هر بازیکن در بدست آوردن ان هست که در واقع دعوت به چالش بازیکنان برای رسیدن به این رکورد توسط نایک هست.

عبارت 001  نیز که با فونت درشت در عقب کفش هست نشان دهنده اولین سری از این نسخه هست.

سری DREAM SPEED در واقع میتوان گفت جایگزین سری معروف و موفق CR7 خواهد شد و بجای تمرکز بر روی یک بازیکن مثل رونالدو بر روی دسته از بازیکنان سرعتی تمرکز خواهد داشت.

NIKE MERCURIAL

این مجموعه کفش فوتبال خیلی زود به فروشگاه فوتبال کالا جهت خرید بصورت اورجینال اضافه خواهد شد.

مشاهده و خرید سری مرکوریال

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *