کفش فوتبال نایک هایپرونوم

رونمایی نایک از طرح جدید و محدود کفش فوتبال نایک هایپرونوم 3 با عنوان Nike X EA Sport

طرفداران بازی فیفا بالاخره انتظارشان بسر رسید و نسخه هجدهم آن بصورت رسمی رونمایی شد تا غول دنیای گیمینگ بار دیگر قدرت خود را در قالب نسخه جدید فیفا به همه نشان دهد ، گویا در نسخه جدید گیم پلی و گرافیک تحولی بنیادین خواهد داشت و استایل و سبک بازی بازیکنان بطرز چشمگیری به سبک دنیای واقعی نزدیک شده تا لذت بازی چند برابر و البته سخت تر شود.

در این مطلب قصد نداریم به تحلیل این بازی بپردازیم بلکه به اصل مطلب خودمان یعنی رونمایی نایک از طرح جدید و محدود کفش فوتبال نایک هایپرونوم 3 میپردازیم که با عنوان NIKE EA SPORT رونمایی شد.

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

سال گذشته بود که نایک طرحی جذاب و محدود از نایک مرکوریال سوپرفلای EA SPORT 8BIT را معرفی نمود که در طرح و گرافیک آن از بیت و گرافیک بازی های رایانه ای استفاده شده بود و حالا نیز در سال 2018 این اتفاق برای هایپرونوم افتاده که با همان سبک و سیاق و ظاهری متفاوت معرفی شده.

طرح و گرافیک کفش

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

تم کفش بر مبنای دو رنگ زرد فسفری و مشکی است ، طرح اصلی پیاده شده روی کفش شبیه به تارهای عنکبوت است که به هم وصل هستند و شما را بیاد دنیای فناوری میاندازد ، در واقع این الگو و تم پیاده شده در اصل یاداور گیم پلی و روانی عالی بازی در فیفا18 است که بازیکن میتواند بدون محدودیت و با نزدیکی بالا به دنیای واقعی به اطراف و اکناف زمین سر بزند و قدرت نمایی کند.

شما عبارت EA SPORT را در دو قسمت کفی کفش و همچنین پشت پاشنه مشاهده نمایید و زیره کفش نیز بصورت رنگین کمانی بر اثر تابش نور محیط تغییر رنگ میدهد.

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

فروشگاه های آنلاین و معتبر ورزشی دنیا از اکنون برای 25 سپتامبر در حال نام نویسی برای خرید این کفش با عرضه محدود هستند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *