رونمایی نایک از نسخه سوم کفش فوتبال مرکوریال سری DREAM SPEED

نایک بعنوان یکی از پرچمداران طراحی کفش فوتبال اختصاصی برای بازیکنان که شاخص ترین آنها کریس رونالدو هست، چند وقتی هست که شیوه ای جدید را در پیش گرفته و آن طراحی کفش فوتبال اختصاصی مشترک بین چند بازیکن شاخص هست و نه فقط یک بازیکن که در نوع خود جالب و خلاقانه هست.
سری DREAM SPEED اولین گام این طرح اختصاصی اشتراکی هست که برای کریس رونالدو ، کیلیان امباپه و سم کر(بازیکن استرالیایی باشگاه چلسی) طراحی شده و دیروز ما شاهد عرضه سومین سری از این طرح با عنوان DREAM SPEED 3 بودیم.

NIKE MERCURIAL


تم اصلی کفش سیاه سفید هست که رنگ مشکی آن دارای جزییات گرافیکی زیبا و منحصربفردی هست.
ایده اصلی گرافیک پیاده شده بخصوص در جلوی کفش از کفش های اختصاصی رونالدو و امباپه در سری های قبل هست که طرح خال خالی مربوط به رونالدو و طرح فلشی مربوط به کفش قبلی امباپه میباشد.
این نکته را یادآور شویم که نایک علاوه بر این طرح اشتراکی، یک طرح اختصاصی برای امباپه نیز میزند ولی برای رونالدو بعد از هفت فصل طراحی اختصاصی فقط همین طرح اشتراکی زده میشود
در سری DREAM SPEED فقط شاهد مدل مرکوریال سوپرفلای و ویپر هستیم که بعنوان یک کفش سرعتی و تهاجمی در دنیای فوتبال شناخته میشود.

NIKE MERCURIAL


مبنای اصلی طراحی این کفش اگرچه اشتراکی بین سه بازیکن هست ولی مبنایش بیشتر ویژگی های رونالدو و پیشینه کفش های قبلی او بوده که در کفی و همچنین جلوی کفش میتوان آن را مشاهده نمود.

NIKE MERCURIAL


این طرح زیبا در زیر کفش نیز ادامه دارد و بخوبی در این نقطه به پایان میرسد.


رونالدو این کفش را در بازی مقابل ناپولی و امباپه و سم کر نیز در بازی های اینده خواهند پوشید

این سری کفش فوتبال بزودی در سایت فوتبال کالا نیز جهت سفارش موجود خواهد شد

مشاهده و خرید کفش فوتبال سری مرکوریال

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *