رونمایی نایک از نسخه جدید فناوری VAPOR KNIT در لباس تمرینی بارسلونا

اگر تجربه پوشیدن لباس تمرینی یا معمول اورجینال را داشته باشید حتما چشمتان به فناوری های خاص و منحصربفرد بکار رفته در لباس خورده که باعث خشک و خنک نگه داشتن لباس میشوند.

فناوری VAPOR KNIT فناوری اصلی بکار رفته در لباس های تمرینی پیشرفته نایک هستند که چیزی فراتر از وظیفه اصلی این فناوری های را عرضه می کنند.

نایک بتازگی در سال 2020 نسخه جدید با قابلیت های پیشرفته تر این فناوری را در لباس تمرینی بارسلونا رونمایی نمود تا دهه جدید را با دستی پر آغاز کند.

راحتی فوق العاده ، فناوری Anit-Cling ، بالا ترین سطح دفع تعریق از لباس و طراحی 4 بعدی از جمله تغییرات اصلی لباس جدید تمرینی نایک هستند که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم

فناوری Anti – Cling

BARCELONA KIT

فناوری ضد چسبندگی نایک یکی از معضلات و نچسب ترین تجربه ما در حین تمرین یا مسابقه را برطرف می کند و آن چسبیدن لباس به بدن بعد از تعریق و خیس شدن لباس هست که حس بسیار نامطلوبی هست.

این فناوری باعث میشود که لباس در خشک ترین حالت خود بماند و مانع تجمع رطوبت ناشی از تعریق در یک قسمت از لباس  شود که در نهایت بازیکن بندرت یا شاید اصلا چنین حسی را تجربه نکند.

BARCELONA KIT

اگر به بغل های لباس و دست ها و شانه ها نگاه کنید خطوطی عمیق و برجسته را مشاهده می کنید که به کمک فناوری 4D طراحی شده اند و این همان فناوری ANTI-CLING است که در قسمت های حساس و عمدتا تعریق پذیر بدن تعبیه شده تا در سریعترین زمان ممکن این رطوبت خشک شوند.

این فناوری وقتی بازیکن در حال دویدن هست مانند یک رادیاتور هوا را بصورت دقیق و منظم در لباس و بخصوص در قسمت های مشخص شده پخش می کند تا هم خنکی دلپذیری را در لباس پخش کند و هم عرق را در نطفه خشک کند.

BARCELONA KIT

پارچه بکار رفته در لباس از نوع بهترین خود جهت فیت شدن و راحتی مثال زدنی هست که در حال حاضر در لباس و شلوار تمرینی بارسلونا برای اولین بار استفاده شده و انتظار می رود که در آینده نزدیک برای سایر باشگاه های تحت حمایت نایک و برای عرضه عموم البته در تاپ ترین البسه تمرینی نیز عرضه گردد.

مشاهده و خرید لباس بارسلونا

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *