NIKE PHANTOM VNM

رونمایی نایک از سری جدید کفش فوتبال از خانواده فانتوم با عنوان PHANTOM VENOM

نایک امروز در اقدامی غافلگیرانه سورپرایزی را برای عاشقان این برند داشت و آن معرفی نسخه ای جدید از کفش فوتبال از خانواده جدید فانتوم با عنوان (PHANTOM VENOM(VNM بود که طراحی زیبا و ساده آن تحسین همگان را بدنبال داشت.

NIKE PHANTOM VNM
سری فانتوم که جایگزین سری محبوب مجیستا شده ماموریتی فراتر از کنترل و لمس توپ را بر عهده داشته و سرعت و فیت شدن نیز به وظایف و ماوریت اصلی خود افزوده است ، با آمدن این عضو جدید این ماموریت بیش از پیش مشخص شد که فانتوم به چه مسیری در حال حرکت هست.

NIKE PHANTOM VNM
این نسخه جدید دو مقوله در آن بخوبی لمس میشود ، اول سادگی و فیت شدن و دوم کنترل و ضربه دقیق به توپ.
ظاهر کفش ما را یاد کفش های نسخه های قبلی نایک مانند کفش های معروف T90 میاندازد.
سری هایپرونوم جایگزین T90 شد و حالا شاهد جایگزینی PHANTOM VNM بجای هایپرونوم هستیم و این یعنی خداحافظی همیشگی با سری دوست داشتنی هایپرونوم.
این سری جدید نایک تمرکزی ویژه بر روی قدرت و دقت شوت داشته که از طراحی بدنه آن بخوبی میتوان آن را مشاهده کرد ، بدنه مجهز به فناوری FLYKNIT هست که در فیت شدن و پویایی بدنه کمک بسزایی خواهد کرد.

NIKE PHANTOM VNM
با معرفی این عضو جدید از خانواده فانتوم ما دو مدل اصلی داریم با عناوین PHANTOM VNM و PHANTOM VSN که چند وقتی هست معرفی شده.
این کفش در عین مدرن بودن ما را یاد چند مدل قدیمی نایک که بصورت تخصصی برای قدرت و دقت شوت طراحی شده بود مثل هایپرونوم نیمار و T90 می اندازد که البته این سری جدید کارایی بالاتری به کمک فناوری های روز خواهد داشت.
انتظار میرود با ارائه رسمی این مدل ، بازیکنانی مثل مارکوس رشفورد ، رابرت لواندوفسکی ، الکس مورگان و هری کین از سری هایپرونوم به این مدل تغییر مدل بدهند.

NIKE PHANTOM VNM

پس ار ارائه رسمی این مدل کفش فوتبال شاهد موجود شدنش در فوتبال کالا نیز خواهید بود.

منتظر باشید…

 

مشاهده و خرید کفش فوتبال نایک

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *