رونمایی نایک از نسل جدید کفش فوتسال لونارگتو با عنوان REACTGATO

بعد از سالها محبوبیت کفش فوتسال لونارگتو ، نایک را بر آن داشت که مجدد این مدل دوست داشتنی را بازتولید کند و همانطور که پیش بینی می شد از استقبال خوبی هم برخوردار بود. نایک به همین بسنده نکرد و چند روز پیش در اقدامی غافلگیر کننده از نسل جدید این مدل با عنوان REACTGATO رونمایی نمود.

در نسل جدید فقط میتوان دی ان ای نسل قبل را حس کرد ولی از لحاظ ظاهر و ساختار شاهد یک پوست اندازی کامل هستیم که انصافا دارای ظاهری بسیار جذاب و امکاناتی کاملا پیشرفته هست.

نسل جدید لونارگتو حاصل چند سال تحقیق بخش تحقیق و توسعه نایک NSRL بوده که تمام تلاشش در بهبود جابجایی و حرکات سریع  و همچنین لمس بهتر توپ بوده.

NIKE REACTGATO

تعداد پاس ها و میزان دفعات لمس و شوت در بازی فوتسال بمراتب بیشتر از یک بازی 11 نفره هست و این یعنی تفاوت در انتظارات از یک کفش فوتسال که نایک آن را لحاظ نموده که در زیره و رویه کفش پیاده شده.

بدنه کفش از فناوری FLYKNIT بهره میبرد که باعث یک بدنه یکپارچه و کشباف شده و زیره نیز چه در جنس و چه طراحی سعی شده بازیکن قدرت مانور بالایی در چرخش و تغییر مسیر داشته باشد.

فناوری NIKETOUCH 360 فناوری REACT و FLYKNIT که به آن اشاره شد از فناوری های اساسی بکار رفته در کفش هستند که در مقاله ای جدا حتما به ان بصورت مفصل خواهیم پرداخت تا با ویژگی های فنی این مدل جدید کاملا آشنا شوید.

شما می توانید هم اکنون این مدل کفش فوتسال را از فوتبال کالا تهیه نمایید.

3 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *