رونمایی نایک از نسخه نهم کفش فوتبال سری تمپو

بالاخره بعد از مدتی وقفه، نایک از نسخه نهم سری محبوب و قدیمی کفش فوتبال تمپو رونمایی نمود که از لحاظ ظاهر و ساختار شاهد تغییرات زیادی در آن هستیم.

تمپو همیشه به مقاومت و راحتی معروف بوده و هست و نایک در تمامی نسخه های آن سعی نموده این مقوله را رعایت کند، چرا که پست اصلی و تخصصی استفاده از آن در عقب زمین توسط مدافعین همیشه درگیر با مهاجمین حریف هست.

 هر چه میگذرد نایک سعی در راحتی و نزدیک تر کردن تمپو به یک کفش کامل مدرن با حفظ ساختار و ویژگی های کلاسیک آن هست و در نسخه جدید نیز این امر رعایت شده.

NIKE TIEMPO

در اولین رنگبندی از نسخه نهم این کفش فوتبال نایک رنگ سفید استیلی را انتخاب نموده با جزییات قرمز و زرد در زیره و کناره ها.

چون در این مطلب نمیخواهیم به جزییات فنی این کفش و تغییرات ساختاری آن بپردازیم و آن را محول می کنیم به یک مقاله جدا و مفصل، در این مطلب فقط به بررسی اجمالی ظاهر کفش بسنده می کنیم.

جلوی کفش همان بدنه چرمی کانگورو استفاده شده و بخش قالب بندی کفش همانند سابق هست و برای بحث کنترل شاهد فرورفتگی هایی در جلوی کفش هستیم.

NIKE TIEMPO

لوگوی بزرگ نایک در کناره کفش تعبیه شده و همچنین لوگوی خود سری تمپو در پشت پاشنه پا. در قسمت قوزک پا شاهده سوراخ هایی برای تهویه بهتر کفش هستیم.

NIKE TIEMPO

زیره کفش به رنگ قرمز.نارنجی هست و تقریبا ساختار قبلی خود را حفظ نموده منتها با تغییراتی نیز همراه بوده برای افزایش سرعت.

NIKE TIEMPO

فیل فودن، جاشوا کیمیش، لوسی برنز و رز لاول از اولین بازیکنانی هستند که این سری را استفاده کردند.

این سری بزودی بصورت انبوه عرضه خواهد شد و قاعدتا شما نیز آن را در فروشگاه فوتبال کالا جهت سفارش مشاهده خواهید کرد.

مشاهده و خرید سری تمپو

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *