Nike-Strike-Snood

رونمایی نایک از مجموعه زمستانه دستکش و گردنی فوتبال

در فصل پاییز هستیم و در حال حاضر بعضی کشورها روبه سردی و بعضی نیز الان وارد فاز زمستان شده اند و به تناسب دمای هوا ، نیاز به پوشش خاصی دارند ، نایک برای محافظت هر چه بهتر بازیکنان از سرمای لیگ های مختلف در این فصل و زمستان سخت پیش رو از مجموعه دستکش و گردنی مخصوص بازیکنان فوتبال رونمایی نموده تا این دو نقطه حساس که معمولا در فوتبال بدون پوشش هستند را محافظت کند و باعث تمرکز بهتر بازیکن در مسابقه و تمرین شود.

Nike-Strike-Snood
گردنی های نایک که هر ساله شاهد مدرن تر و پیشرفته تر شدن آن هستیم بخوبی همزمان چند نقطه از سر و گردن را پوشش میدهند که خور گردن ، بینی ، دهان و گوش اجزای اصلی پوشش دهنده توسط گردنی یکپارچه نایک هستند.

Nike-Strike-Snood
نایک squad snood و strike snood دو مدل گردنی نایک هستند که برای امسال رونمایی شده.
هر دو مدل مجهز به فناوری DRI-FIT برای خشک و مطلوب نگه داشتن فضای داخل گردنی هستند ، کشبافی و فیت شدن عالی با گردن و دهان و گوش از دیگر ویژگی عالی این گردنی هست که اصلا لق یا شل نشده و بخوبی فیت میشود بدون حس ناخوشایند یک پوشش مزاحم.

Nike-Strike-Snood
در جلوی گردنی منافذی برای تنفس عادی و در عین حال ممانعت از نفوذ هوای سرد تعبیه شده.
علاوه بر این گردنی های نایک دستکش های مخصوص بازی نیز طراحی نموده که بسیار نازک و در عین حال پوششی عالی برای گرم نگه داشتن دست بازیکنان هست ، همانند گردنی این دستکش نیز مجهز به فناوری DRI-FIT برای خشک و مطلوب نگه داشتن داخل دستکش هست.

Nike-Strike-Snood
نایک در کف دستکش برای گرفتن بدون دردسر اشیا بخصوص توپ موقع پرتاب اوت شیارهایی چسبناک را تعبیه نموده تا بخوبی و بدون لیز خوردن توپ و یا هر وسیله ای را بصورت مطمئن در دست بگیرید.

مشاهده و خرید دستکش های زمستانه نایک

 

مشاهده و خرید گردنی های زمستانه

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *