قلم بند نایک

معرفی و بررسی قلم بند نایک مرکوریال فلای لایت

در فوتبال محافظت از نقاط حساس و آسیب پذیر بدن جزو ضروری ترین امور است ، زیرا سهل انگاری در این مورد باعث وارد شدن صدمات جبران ناپذیری میشود و حتی باعث خداحافظی همیشگی یک بازیکن با دنیای فوتبال و فوتسال میشود.
قلم بند جزو اصلی ترین وسایل حفاظتی هست که فیفا استفاده از آن را در بازی های رسمی الزامی کرده تا از جان بازیکنان محافظت کند ، ولی اگر آنسوی داستان را هم نگاه کنیم بازیکنان از دست و پا گیر بودن قلم بند ها هنگام حرکت و دریبل زدن و ایجاد محدودیت هنگام ضربه زدن به توپ شاکی هستند ، نایک با استفاده از این نظرات و بازخور ها تلاش خود را برای ساخت قلم بندی بدون داشتن چنین عیوب دست و پاگیر شروع نمود و نتیجه آن خلق قلم بندی زیبا و البته بسیار کاربردی با عنوان mercurial flylite شد.

قلم بند نایک
در طراحی قسمت داخلی قلم بند مرکوریال فلای لایت از فوم معمول استفاده شده در قلم بند ها صرف نظر شده زیرا این فوم در سنگین کردن وزن تاثیر بسزایی داشت ، نایک جهت طراحی بهینه این قسمت که هم کارایی ایده آل یک محافظ را داشته باشد و هم وزن کم ، دست به دامن فناوری روز و کاربردی چاپ سه بعدی شده و با استفاده از این ابزار ، طرحی شبیه به یک شبکه را ایجاد نموده که شوک وارده را جذب و پخش میکند.

قلم بند نایک

قلم بند نایک

این شبکه بخوبی ضربات وارده از پای بازیکنان را جذب و دفع میکند و کمترین تنش ممکن را ساق پاهایتان احساس خواهد نمود.
فناوری چاپ سه بعدی به نایک این اجازه را داده که قلم بندی بسیار سبک و البته منعطف را طراحی کند که بخوبی با شکل قلم پای شما سازگار شود و کمترین مزاحمتی را برای شما ایجاد نکند ، چیزی که کمتر در میان سایر ساق بندهای معمول بازار دیده میشود.
صفحه اصلی و بیرونی قلم بند که نگهدارنده این شبکه داخلی نیز هست یک صفحه پلاستیکی بسیار نازک و محکم است که کمترین تاثیر را در وزن کفش دارد که شما به رنگ مشکی آن را مشاهده می کنید.

قلم بند نایک
از دیگر مزایای این شبکه داخلی تهویه مناسب و ردوبدل شدن هوا در میان قلم بند است که مانع از تعریق این قسمت حتی در هوای گرم خواهد شد و در نهاین باعث ثابت ماندن قلم بند در جای خود شده و حس راحتی عالی را فراهم میکند.
نایک جهت اطمینان از ثابت ماندن این قلم بند در جای خود به همراه قلم بند یک جوراب نگهدارنده نیز ارایه کرده تا بدون دردسر و حواس پرتی از تحرک قلم بند به چپ و راست و یا پایین آمدنش بر روی بازی خود متمرکز شوید.

قلم بند نایک
اگر بدنبال یک قلم بند سبک و راحت هستید نایک مرکوریال فلای لایت nike mercurial flylite guard را حتما به خاطر بسپارید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *