کفش فوتبال نایک مرکوریال

رونمایی از کفش فوتبال نایک مرکوریال ایکس سفارشی با همکاری شرکت EAsport

دیروز نایک با همکاری شرکت سازنده بازی های کامپیوتری و کنسول های خانگی یعنی EAsport که همه ما با سری بازی های فیفا این شرکت بازی ساز را می شناسیم ، از سری محدود و بسیار خاص مرکوریال با عنوان nike mercurial x EAsports رونمایی نمود.
این روزها نایک با ارایه سری کفش های محدود مانند نایک تمپو پیرلو سرش حسابی شلوغ بوده و حالا با تلاشی خستگی ناپذیر سری جدیدی را با الهام از بازی معروف فیفا روانه بازار نموده است.
این کفش بسیار زیبا و خواستنی فقط در 1500 جفت تهیه خواهد شد و جالب است بدانید که این کفش بصورت شماره پای انحصاری تولید میشود یعنی ابتدا تولید نمیشود و بعد افراد خرید کنند بلکه شما با دادن مشخصات پای خود کفشی اندازه پاهایتان دریافت خواهید نمود و سپس با یک بارکد انحصاری نیز آن را دریافت خواهید نمود.
ناتان ون هوک Nathan vanhook (مدیر ارشد بخش طراحی کفش های فوتبال نایک)
“تیم طراحی ما وقت بسیار زیادی را در دنیای مجازی و دنیای واقعی به بازی فوتبال پرداختند و حسابی غرق این دو دنیا شدند تا بتوانند از این دو دنیا الهام گرفته و طرحی خاطره انگیز و ماندگار را برای کفش جدید خلق کنند”

کفش فوتبال نایک مرکوریال
این یک پروژه کاملا هیجانی و احساسی برای تیم طراحی نایک و شرکت ایی.ای.اسپورت محسوب میشود زیرا تلفیق دنیای مجازی فوتبال و دنیای واقعی و در نهایت پیاده نمودن آن بر روی کفش حس خوبی به تیم های طراحی و کاربران خواهد داد.
ظاهر کفش
تم اصلی کفش نارنجی است و با رنگ های آبی کم رنگ و پر رنگ تلفیق شده است.

کفش فوتبال نایک مرکوریال
از جلوی کفش تا کناره های داخلی کفش شما پیکسل های 16 بیتی را مشاهده می کنید که تداعی کننده ساختار اصلی هر بازی کامپیوتری هستند و در کناره بیرونی کفش ساختار همیشگی کفش های مرکوریال نایک که با خطوط راه راه افقی مشخص شده را می بینید.
عبارت mercurial نیز بصورت فونت قدیمی بازی ها و پیکسلی طراحی شده است.
لوگوی nike football و EAsport بر روی کفی کفش در زیر هم قرار گرفته اند ، لوگوی EAsport همچنین به رنگ سفید در پشت پاشنه نیز دیده میشود که بالای آن یک شماره بصورت عمودی درج شده است ، این شماره بصورت انحصاری به یک جفت کفش تعلق می گیرد یعنی شما با خرید این کفش دارای یکی از 1500 شماره منحصربفرد این سری کفش هستید و کسی نمیتواند ادعای داشتن این شماره را د اشته باشد.

کفش فوتبال نایک مرکوریال

کفش فوتبال نایک مرکوریال
زیره کفش هم بصورت رنگین کمانی و سو سو کننده طراحی شده که در زیر نور رنگ آن تغییر میکند ، قبلا نایک از این شیوه ترکیب رنگ در لوگو و سایر جزییات لباس سوم پاریسن ژرمن استفاده نموده بود.

کفش فوتبال نایک مرکوریال
تقریبا 22 سال از دنیای نسل جدید بازی های کامپیوتری میگذرد و فکر کنم شما هم موافق باشین که این یک هدیه در خور به مناسبت 22 سالگی دنیای گیمینگ بخصوص بازی های ورزشی باشد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *