توپ فوتبال نایک اوردم 4

رونمایی از توپ فوتبال نایک oredem 4 hi-vis نسخه زمستانه

همانطور که می دانید در فصول سرد روز ها کوتاه است و روشنایی هوا خیلی زود جای خود را به تاریکی میدهد و این باعث میشود که دید بازیکنان در زمین فوتبال کم تر شده و در بعضی مواقع تشخیص جهت توپ سخت میشود ، به همین خاطر طبق رسم همیشگی ، نایک در پاییز و زمستان از توپ فوتبال با رنگ و طرح مخصوص خود رونمایی می کند.
توپی که فعلا نایک در لیگ های معتبر جزیره ، لالیگا و کالچو استفاده میکند نسخه 4 از مدل ordem است این توپ در تابستان و بهار با عنوان nike ordem 4 شناخته میشود و در فصل پاییز و زمستان با عنوان nike ordem 4 hi-vis که hi-vis مخفف hi visibility یا “دید بالا” است شناخته میشود.

توپ فوتبال نایک اوردم 4

توپ فوتبال نایک اوردم 4

 

توپ فوتبال نایک اوردم 4

زرد ،نارنجی ، آبی و صورتی رنگ های اصلی تشکیل دهنده توپ اوردم 4 های-ویز هستند ، برای انتخاب این رنگ ها از اساتید مجرب رنگ شناسی و اصول روان شناسی رنگ استفاده شده تا به ترکیبی برسند که بازیکنان حتی در هوای نیمه تاریک نیز بخوبی بتوانند توپ را رصد کنند و تاریکی هوا مانع کیفیت کارشان نشود.

توپ فوتبال نایک اوردم 4

نمونه توپ های فوتبال نایک اوردم 4 ، ویژه فصل تابستان و بهار

از عبارت هایی که بر روی توپ درج شده میتوان به عبارت aerow trac اشاره نمود که فناوری منحصربفرد نایک است که باعث میشود توپ پس از ارسال یا سانتر در هوا تغییر جهت ندهد و دقیقا مسیری را طی کند که بازیکن قصد آن را داشته است.
Nike ordem که بیانگر مدل توپ است ، fifa quality pro که بیانگر تایید رسمی فیفا در استاندارد بودن و استفاده از آن در لیگ های معتبر است ، از دیگر عبارت های قید شده بر روی توپ است.
لوگوی نایک و لوگوی لیگ مورد نظر نیز از علایم روی توپ هستند.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *