معرفی و بررسی دستکش دروازه بانی نایک PHANTOM SHADOW

قبلا دستکش دروازه بانی نایک در مدل هایی محدود عرضه میشد و تقریبا میشه گفت قافیه رو به رقیب دیرینش آدیداس باخته بود و همین باعث شد که نایک به خودش بیاد و تنوع مدل هاش رو بیشتر کنه و مدل فانتوم یکی از اونهاست که چند مدتیه عرضه شده و در این مطلب به معرفی این دستکش و بررسی قابلیت های فنی اون می پردازیم.

ظاهر

NIKE PHANTOM SHADOW

در نگاه اول به دستکش گلری مدل فانتوم شاهد یک بالانس بین ساختاری کلاسیک و مدرن هستیم که نایک سعی نموده تا هم گلرهای با خواسته های بروز و هم گلرهای با خواسته های تقریبا پایه تر رو همزمان راضی نگه داره.

بدنه دستکش کلا حالتی فیت شونده بواسطه بدنه کشبافش داره و از جهتی در این زمینه افراط نشده و به بعضی اصول یک دستکش با ساختاری قوی متعهد باقی مونده.

ساختار

NIKE PHANTOM SHADOW

رویه دستکش کاملا پارچه ای و کشباف هست ولی کشبافی این قسمت شبیه دستکش های مدرن امروزی نیست و سعی شده راحتی و کمی فاصله گرفتن بدنه از دست گلر رعایت بشه تا راحتی متناسبی رو عرضه کنه.

نوع برش

برش اصلی دستکش برش NEGATIVE هست تا بخوبی دستکش با دست فیت بشه و کمترین فضای پرتی رو داشته باشه و در انگشت شصت شاهد نوع ROLLFINGER هستیم تا بخوبی این انگشت بعنوان یکی از اجزای اصلی دست برای مهار بهتر توپ در اختیار گلر باشه

کف دستکش

NIKE PHANTOM SHADOW

کف دستکش از لاتکس 3.5 میلی متری با قدرت چسبندگی ایده آل هست ولی در زمره دستکش های تاپ قرار نمیگیره ولی باز نمره خوبی رو در این قسمت به خودش اختصاص داده و از طرفی مقاومت خوبی در مقابل سایش خواهد داشت.

در کف دستکش شاهد خطوط طبیعی تورفته کف دست برای انعطاف دست نیستیم و نایک به طراحی معمول بسنده نموده

پشت دستکش

NIKE PHANTOM SHADOW

در پشت دستکش همانطور که گفتیم از پارچه کشباف خوبی استفاده شده و بخوبی با حفظ رعایت فاصله مناسب که دست رو اذیت نکنه دست رو ساپورت میکنه ، تهویه و گردش هوای مناسب از نکات مثبت این قسمت محسوب میشه.

از نکات منفی پشت دستکش میتوان به عدم محافظ خوب در این قسمت برای مشت کردن توپ و محافظت از پشت دست اشاره نمود که البته این ضعف در اکثر دستکش های روز دیده میشه

ساق دستکش

NIKE PHANTOM SHADOW

ایجاد تعادل بین طراحی مدرن و کلاسیک که گفتیم را میتوان در قسمت ساق دستکش بخوبی مشاهده کرد که نایک علاوه بر استفاده از یک ساق نیمه بلند کشباف برای پوشش عالی مچ دست از یک تسمه معمول نیز برای اطمینان خاطر گلر نیز استفاده نموده تا گلر تسلط کامل بر سفت و شل کردن این قسمت که یک قسمت خیلی مهم نیز هست، داشته باشه.

دستکش دروازه بانی نایک مدل فانتوم را میتوان یک دستکش رده میانی نزدیک به یک دستکش تاپ بحساب آورد که گزینه ای ایده آل برای گلرهایی هست که ویژگی های یک دستکش خوب در کنار قیمت مناسب را با هم میخواهند.

مشاهده و خرید دستکش دروازه بانی نایک

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *