NIKE PHANTOM VNM

معرفی و بررسی کفش فوتبال نایک PHANTOM VNM

نایک بتازگی از جدیدترین مدل کفش فوتبال از سری فانتوم با عنوان (PHANTOM VENOM(VNM رونمایی نموده که در این مقاله سعی داریم شما را با این مدل کفش فوتبال جدید نایک بهتر و بیشتر آشنا کنیم.
این مدل کفش که جایگزین سری هایپرونوم شده با ویژگی های تقویت شده این سری روانه بازار شده که توسط بازیکنانی مثل هری کین ، مارکوس رشفورد ، الکس مورگان و مائورو ایکاردی در حال استفاده هست.
ظاهر کفش
در نگاه اول براحتی میتوان به این موضوع پی برد که کفش برای دقت و قدرت بهتر شوت طراحی شده و این را میتوان از طراحی و برجستگی های خاص جلو و کناره های کفش بخوبی متوجه شد.

دقت و قدرت شوت
در جلوی کفش شاهد برجستگی هایی تورفته هستیم که ما را یاد برجستگی های روی توپ گلف می اندازد و دقیقا همان هدف یعنی دقت در هدفگیری را نیز دنبال میکند که باعث میشود موقع شوتزنی توپ با دقت بیشتری به سمت دروازه شلیک شود.

NIKE PHANTOM VNM
بخش دیگر کفش که به امر کنترل توپ اختصاص یافته برجستگی های نیزه ای شکل کناره کفش هست که باعث کنترل و نشست بهتر توپ روی کفش میشود.

بدنه کفش
نایک در این مدل کفش فوتبال از فناوری FLYKNIT در سراسر بدنه کفش استفاده نموده که نوید یک کفش با قابلیت فیت شدن بی نقص با قالب پا را میدهد.

NIKE PHANTOM VNM
فناوری محبوب و قدیمی FLYWIRE نیز در قسمت بندهای کفش استفاده شده تا موقع محکم کردن بند کفش به همان اندازه کناره های کفش نیز بهتر پا را ساپورت کنند.

NIKE PHANTOM VNM
در قسمت زبانه و رویه کفش تلفیقی زیبا از بند و رویه کشباف بکار رفته که هم بخودی خود رویه کشباف باعث فیت شدن با رویه پا میشود و هم جهت اطمینان بیشتر با بند میتوان رویه پا را بدلخواه محکم تر کرد.

زیره کفش
طراحی زیره کفش تماما برای یک بازیکن سرعتی طراحی شده و آن را میتوان از طراحی تیغه ای شکل میخ های کفش و همچنین شکل سه بعدی زیره کفش متوجه شد.

NIKE PHANTOM VNM
طراحی زیره بصورت جزیره ای هست که باعث تخصصی شدن هر قسمت از زیره برای کارهای مختلفی مثل چرخش و سرعت و استارت طراحی شده اند.
وزن کفش 220 گرم هست که وزنی ایده آل برای یک کفش سرعتی و قدرتی محسوب میشود.

طراحی پیشرفته و تخصصی برای افزایش دقت و قدرت شوت و همزمان تمرکز بر روی سرعت بازیکن ، کفش فوتبال نایک فانتوم ونوم را به یک گزینه ایده آل برای بازیکنان شوتزن و سرعتی تبدیل نموده است.

 

مشاهده و خرید کفش فوتبال نایک سری فانتوم

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *