nike-premier

معرفی و بررسی کفش فوتبال نایک پرمیر 2

کفش فوتبال نایک سری پرمیر را میتوان مدلی به قدمت تاریخچه نایک دانست که سالیان سال هست با این برند گره خورده و شناسنامه نایک در کفش های فوتبال محسوب میشود.
در ابتدا سال 1971 بود که نه با این عنوان ولی شاکله اصلی پرمیر معرفی شد و بصورت حرفه ای تر در سال 1994 با عنوان تمپو پرمیر و در جام جهانی 94 آمریکا استفاده شد و بعد از آن مدتی بدست فراموشی سپرده شد تا در سال 2013 که مجدد این سری محبوب توسط نایک احیا شد.
در این مقاله سعی داریم با ویژگی های فنی سری جدید پرمیر یعنی کفش فوتبال نایک پرمیر 2 بیشتر آشنا شویم.
راحتی و لمس عالی توپ ، دو ویژگی اصلی سری پرمیر بواسطه چرم بکار رفته در کفش محسوب میشود که علاقمندان به این دو ویژگی را عاشق خود می کند.

راحتی و انعطاف
بدنه کفش فوتبال پرمیر2 بواسطه استفاده از مرغوبترین چرم طبیعی کانگورو در اکثر نقاط کفش دارای راحتی و انعطافی فوق العاده هست.

NIKE PREMIER 2
چرم بکار رفته دارای دو لایه با ضخامت متفاوت هست که لایه داخلی باعث القای حسی کم نظیر از راحتی شده و چرم لایه بیرونی باعث نشست عالی توپ روی کفش و حس طبیعی لمس توپ میشود.
در قسمت داخلی پاشنه کفش نیز از لایه نازک چرم مخملی استفاده شده که علاوه بر امکان راحتی باعث عدم لغزش پا در داخل کفش میشود.

بدنه کفش
در طراحی پرمیر ، نایک تمام سعی خود را در حفظ ظاهر کلاسیک کفش نموده و اصلا تلاشی برای مدرن تر نمودن حداقل ظاهر نکرده ، خطوط دوختی روی کفش که باعث استحکام و ایستایی چرم میشود تا زبانه کلاسیک کفش که روی کفش می افتد تا شوتی تمیز تر و بهترداشته باشیم همگی جزیی از تعهدات نایک در حفظ اصالت کفش هست.

NIKE PREMIER 2
بدنه کفش بسیار راحت و منعطف هست و در عین این ظرافت دارای دوام و استحکام بالایی نیز هست که در صورت مراقبت صحیح از یک کفش چرمی سالیان سال برای بازیکن کار خواهد کرد.

زیره کفش

NIKE PREMIER 2
زیره کفش نیز همانند رویه کفش ظاهری کلاسیک دارد ولی این کلاسیک بودن بمعنی سادگی و بی کیفیتی نیست و بلکه بالعکس انعطاف و استحکام زیره پرمیر 2 مثال زدنیست.

NIKE PREMIER 2
وزن این زیره بلطف استفاده از مواد TPU دارای سبکی و انعطاف خیلی خوبی هست ، طراحی خاص و مخروطی میخ های کفش نیز باعث افزایش قدرت مانور بازیکن در هنگام چرخش های کوتاه و بلند میشود.

NIKE PREMIER 2

مشاهده و خرید کفش فوتبال نایک پرمیر 2 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *