nike premier sala 2

بررسی کفش فوتسال نایک پرمیر 2 سالا

سری پرمیر که در واقع یک سری کلاسیک از برند نایک محسوب میشود مدتی هست که خط تولید کفش فوتسال این سری مجدد احیا شده و شاهد کفش های با ظاهری مدرنتر و البته با حفظ اصالت قبلی خود هستیم.
در این مطلب قصد داریم جدیدترین مدل این سری یعنی پرمیر 2 سالا premier 2 sala را به شما بهتر بشناسانیم و با قابلیتهای آن بهتر آشنا شوید.

بدنه کفش

nike premier sala 2
در نگاه اول ظاهر مخملین کفش چشم را نوازش میکند و زیبایی آن را دوچندان کرده که کل بدنه کفش را پوشانده است.
در پشت این لایه مخملین البته ساختار اصلی کفش چرم هست که با یک لایه پارچه مخملی پوشانده شده تا بازیکن علاوه بر داشتن یک کفش با انعطاف و راحتی فوق العاده به واسطه این پارچه، گیرایی و چسبندگی بهتر توپ به کفش را بهتر لمس کند.

nike premier sala 2
این مدل کفش فوتسال مختص بازیکنانی هست که به راحتی ، انعطاف و دوام اهمیت ویژه ای میدهند و مطمئنا این مدل آنها را راضی نگه خواهد داشت.

nike premier sala 2
در کنار این پارچه مخملین ، میانه عقب کفش و همچنین زبانه نیز از جنس پارچه ای دارای منافذی ریز هست که هم به سبک بودن وزن کفش و هم به تهویه و گردش هوای داخل کفش کمک بسزایی می کند.

زیره کفش
زیره پرمیر 2 سالا مجهز به فوم پیشرفته lunarlon هست که تا حد زیادی به روان بودن گام های بازیکن هنگام دویدن و همچنین کاهش چمشگیر فشار وارده از سطح زمین به پا و کمر کمک می کند.

nike premier sala 2
الگوی پیاه شده در خود زیره متشکل از پنج ضلعی های شبیه لانه زنبور هست که با توجه به کارایی مناطق مختلف زیره کفش بصورت توپر یا توخالی طراحی شده اند که باعث چسبندگی عالی به سطح زمین میشوند که در سرعت گرفتن و تغییر مسیر بخوبی آن را حس خواهید کرد.

nike premier sala 2

راحتی و انعطاف تمرکز اصلی نایک در این مدل کفش فوتسال بوده تا علاقمندان به این دو فاکتور را کاملا راضی نگه دارد.

مشاهده و خرید کفش فوتسال نایک سری پرمیر

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *