معرفی و بررسی کفش رانینگ نایک مدل REACT INFINITY RUN FLYKNIT

بی شک کفش رانینگ نایک REACT INFINITY RUN FLYKNIT یکی از محبوبترین و البته جذابترین مدل های رانینگ نایک هست که طرفداران زیادی بین دوندگان حرفه ای و آماتور بواسطه طراحی و قابلیت هایش دارد، در این مطلب قصد داریم شما را با این مدل کفش و ویژگی هایش بهتر آشنا کنیم.
اسم بلند بالای این مدل کفش رانینگ در دل خود قابلیت های فنی خود را نیز ذکر کرده که به دو فناوری REACT و FLYKNIT اشاره دارد که در ادامه به ویژگی ها و کاربرد آن خواهیم پرداخت.


بدنه

nike react infinity flyknit


فرم و ظاهر کفش خیلی زیبا و آناتومیک طراحی شده و در نگاه اول تحت تاثیر زیبایی و فرم متناسب آن قرار خواهید گرفت، بدنه کفش طوری طراحی شده که مخاطب خاص(دونده ها) و عام (استفاده روزمره) را راضی نگه میدارد.

nike react infinity flyknit


بواسطه طراحی خوب کفش کمترین گله و شکایت در خصوص آسیب دیدگی و رضایت خیلی خوب در خصوص راحتی پا داخل کفش از طرف استفاده کنندگان کفش دریافت شده


فناوری ها

nike react infinity flyknit


FLYKNIT
فناوری بروز شده سه لایه فلای نیت، بدنه اصلی کفش را تشکیل میدهد تا با یک بدنه کاملا یکدست و بدون وصله و پینه با کمترین وزن را داشته باشیم و همانند یک جوراب تمرینی پا را پوشش میدهد.
قدرت فیت شدن این بدنه طوری هست که دونده نیازی به محکم کردن بند هم ندارد و حتی میتواند بند را از کفش جدا کند یا بند را گوشه های کفش جا کند.

nike react infinity flyknit


REACT
فناوری اصلی دیگری که در کفش بکار رفته، فناوری REACT هست که فناوری شناخته شده در زیره کفش برای راحتی فوق العاده هنگام دویدن هست.
این فناوری باعث میشود که زیره پای شما حسابی نرم و راحت بوده و کمترین تنش را ناشی از برخورد پا به زمین حس کنید و در دویدن های طولانی اصلا احساس خستگی را در ساق پایتان حس نکنید.
فرم زیره کفش قطور با برجستگی های تو رفته هست تا هنگام فشار آوردن به آن در زمان دویدن بخوبی شکل پهنای کف پا را بخودش بگیرد و بخوبی پا را در آغوش گرفته و تعادلی خیلی خوب موقع سرعت و جابجایی به دونده خواهد داد.
زیره کفش مناسب استفاده روی آسفالت و بتن و حتی جاده خاکی هست ولی متناسب برای صخره نوردی و پستی بلندی های کوه و دره نیست.


وزن کفش در سایز 43 ، 291 گرم هست که سایزی بسیار مناسب برای حتی افراد حرفه ای هست.

راحتی و طراحی خیلی خوب با قابلیت جلوگیری از آسیب دیدگی، بدنه یکپارچه و سبک ، زیره سبک و بسیار نرم از ویژگی های برجسته این کفش رانینگ هست که گزینه ای خیلی خوب برای استفاده حرفه ای و روزمره میباشد.

مشاهده و خرید کفش رانینگ نایک (آقایان)

مشاهده و خرید کفش رانینگ نایک (بانوان)

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *