کفش فوتبال نایک

رونمایی نایک از بسته جدید کفش فوتبال خود با عنوان tech craft 2.0

نایک دیروز از آخرین بسته معروف tech craft رونمایی نمود که تمی کاملا مشکی دارد و تمام مدل های مرکوریال ، تمپو ، هایپرونوم و مجیستا نیز در آن هستند.
بسته tech craft که جنس اصلی آن از چرم کانگورو است تا به امروز در سه بسته با رنگ های مختلف منتها با همین نام ارایه شده که بسته رونمایی شده دیروز توسط نایک چهارمین بسته از tech craft می باشد.

در زیر شما می توانید تاریخچه ای از سری tech crfat را که در چند سال اخیر رونمایی شده مشاهده کنید و در آخر هم نسخه دوم و اخرین سری از این بسته زیبا را می بینید.

کفش فوتبال نایک

سری اول از بسته tech craft

 

کفش فوتبال نایک

سری دوم از بسته tech craft

 

کفش فوتبال نایک

سری سوم از بسته tech craft

 

کفش فوتبال نایک

نسخه دوم و فعلی از بسته tech craft

در تمام نسخه کفش های نایک حتی مدلی مثل مرکوریال که از رویه مصنوعی با فناوری flyknit بودند در این بسته این رویه حذف و بجای آن از لایه نازک چرم کانگورو یا k-leather استفاده شده.
چیزی که در طراحی این سری واقعا مایه تحسین است بدون وصله و پینه بودن چرم رویه است آن هم دقیقا مطابق شکل قبلی این مدل ها ، اگر به طرح چرم استفاده شده دقت کنید برخلاف بسته های قبلی که طرحی ساده و یکدست داشتند طرحی شبیه به بدن پلنگ دارد که جلوه زیبایی به آن داده است.

کفش فوتبال نایک تمپو لجند

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

کفش فوتبال نایک مرکوریال

کفش فوتبال نایک مجیستا اوبرا

یکدست و بدون دوخت بودن چرم بدنه کفش ها به لطف فناوری k-fuse صورت پذیرفته که فناوری منحصرفرد نایک است و نایک را قادر ساخته چرم یکپارچه کانگورو را جایگزین طرح رویه مصنوعی و معمول کفش ها کند.
داشتن حس قبلی و همیشگی فیت و قفل شدن به همراه حس بی نظیر لمس توپ به وسیله یک چرم طبیعی و عالی ، دستاورد این بسته هنری نایک است.

نظر شما در مورد این بسته سیاه و خاص چیست ؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *