nike tiempo legend 8

نقد و بررسی کفش فوتبال نایک تمپو لجند 8

نایک بتازگی در کفش فوتبال سری تمپو یک خانه تکانی اساسی کرده و با تغییر ساختار از سری هشتم آن رونمایی نموده که در این مقاله قصد داریم بصورت جز به جز  تغییرات صورت گرفته در این مدل را بررسی کنیم.

نایک در هر بار معرفی سری جدید تمپو سعی نموده تا به سبکی کفش بیافزاید و همچنین تمرکزی ویژه بر روی مهارت کنترل کفش داشته باشد.

طبق قاعده قبل در سری هشتم تمپو نیز نایک بر روی همین دو مورد بالا تمرکزی ویژه داشته و همچنین نگاهی بهتر به مبحث فیت شدن نیز داشته است.

اولین لمس

زمانی که برای اولین بار کفش را در دست می گیرید برجستگی های بسیار نرم و لطیف الماسی شکل بدنه کفش دست شما را نوازش می کند که راه حل هنرمندانه نایک در زمینه کنترل و لمس و همچنین شوتزنی بوده و دیگر خبری از اسکلت مخفی سری هفتم نیست.

nike tiempo legend 8

بدنه بسیار نازک چرم کانگوروی کفش با برجستگی های خاص آن حس بسیار مطلوبی را در اولین تجربه پوشیدن کفش به شما میدهد.

تجربه پوشیدن

با پوشیدن سری هشتم کفش فوتبال نایک تمپو هرآنچه تجربه قبلی از این مدل کفش داشته اید به هم می ریزد چرا که با پوشیدنش بیشتر حس پوشیدن کفش های مدرن تر مثل مرکوریال و البته با نرمی و لطافت بیشتر را تجربه خواهید کرد.

nike tiempo legend 8

در بدنه کفش دو فناوری کاملا جدید به سری هشتم منتقل شده ، فناوری FLYKNIT TUNEL و فناوری QUADFIT که هر دو در زمینه فیت شدن بدنه کفش با پا کم نقص عمل می کنند.

فناوری FLYKNIT TUNEL در واقع همانطور که از اسمش پیداست یک تونل کشباف با فناوری فلای نیت هست که مانند یک جوراب میانه پا را در آغوش می گیرد تا کفش بدون کمترین لغزش در جای خود ثابت باشد.

nike tiempo legend 8

فناوری QUADFIT نیز در زیر لایه چرم جهت کشبافی چرم استفاده شده تا همانند یک کفش مدرن چرمی عمل کند که در زبانه کفش بخوبی آن را می بینید.

لمس توپ

بعد از پوشیدن تمپو 8 هنگام شوت و پاس به شکل چشمگیری ما را تحت تاثیر قرار داد ، هر دو با کمترین واسطه و خیلی تمیز انجام شدند و خیلی خوب توپ را روی پای خود حس می کنید و میتوانید به نقطه دلخواه توپ را برسانید.

nike tiempo legend 8

بلطف طراحی الماسی شکل بدنه کفش توپ بخوبی و پله پله روی پا می نشیند و لغزشی ندارد و بلطف فناوری FLYKNITTUNEL موقع شوتزنی کفش اصلا در پای شما لغزشی نداشته و انگار با پای برهنه شوت می زنید.

زیره کفش

زیره کفش نسبت به سری قبلی تغییری اساسی نداشته و کمی در جزییات تغییر نموده ، زیره کفش قاعدتا برای بازیکنان سرعتی طراحی نشده و بیشتر تمرکز بر روی قدرت مانور و آزادی عمل بوده تا استارت و حرکات انفجاری چون اصولا این مدل کفش برای بازیکنان میانه عقب زمین طراحی شده.

nike tiempo legend 8

زیره کفش از ایستایی و استحکام بسیار بالایی برخوردار است و در عین حال انعطاف فوق العاده ای دارد.

میخ های کفش عمدتا مخروطی هستن که برای وظایف بالا طراحی شده اند و در کنارشان چند میخ محدود تیغه ای نیز جهت ایستایی و استارت مناسب نیز تعبیه شده اند.

راحتی

تپو در زمینه اصلی و تخصصی اش یعنی راحتی جایی برای اما و اگر نمی گذارد و همیشه در این زمینه معروف و محبوب بوده که بلطف چرم اعلای کانگورو و همچنین طراحی کم نقص آن صورت گرفته.

nike tiempo legend 8

در زمینه فیت شدن هم فناوری فلای نیت تونل و کوادفیت که قبلا در موردشان صحبت کردیم به این امر کمکی دو چندان کرده اند تا از این مدل کفش فوتبال لذت بیشتری ببرید.

زیره بسیار منعطف و با ایستایی بالا و راحتی و فیت شدن عالی همگی به راحتی و نرمی نایک تمپو لجند 8 کمک بسزایی نموده اند.

جمع بندی

همینکه یک کفش در نسخه بعدی خود یک گام رو به جلو برداشته باشد تا راحتی و فیت شدن بهتری را بازیکن تجربه کند موفقیت بزرگی برای برندی مثل نایک محسوب میشود.

 nike tiempo legend 8

نایک در این نسخه کفش فوتبال به کمک فناوری های جدید این کفش کلاسیک و راحت را تبدیل به کفشی مدرن و راحت نموده است.

شما می توانید هم اکنون این سری کفش را از فوتبال کالا خریداری نمایید

مشاهده و خرید کفش فوتبال تمپو

مشاهده و خرید کفش فوتسال سری تمپو

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *