کفش فوتبال نایک تمپو

رونمایی از کفش فوتبال نایک تمپو ویژه آندره آ پیرلو

کفش فوتبال نایک تمپو بدون شک یک افسانه ماندگار در دنیای کفش های فوتبال محسوب میشود ، چرا که بازیکنان بزرگی با این کفش افتخارآفرینی کرده اند ، رونالدینهو ، توتی و آندره آ پیرلو از جمله بازیکنان بزرگی هستند که در طول عمر فوتبالیشان از این مدل کفش زیبا و منحصربفرد استفاده نموده اند.

با عنوان tiempo pierlo نایک یک جفت کفش طراحی شده ویژه پیرلو بازیکن محبوب ایتالیایی ارائه نموده  ، در طراحی این کفش از لذت بخش ترین نوشیدنی ها یعنی ش . ر. ا . ب الهام گرفته شده.

کفش فوتبال نایک تمپو

 

 

حتما تعجب میکنید که چرا این نوشیدنی؟ قصه این طراحی برمیگردد به دوران کودکی پیرلو که چند نسل او کارشان همین بوده ( با عرض پوزش بدلیل احتمال ف ی ل ت ر شدن نمیتوانم شفاف کلمات را بیان کنم) و پیرلو نیز در این بین عاشق انگور قرمز متمایل به سیاه که ماده اصلی بدست آوردن این نوشیدنی بوده است.

کفش فوتبال نایک تمپو

کفش فوتبال نایک تمپو

رنگ رویه کفش که بنفش تیره است از این انگور گرفته شده ، زمانی که شما داخل کفش را نگاه می کنید انگار که داخل جعبه مخصوص نگهداری این نوشیدنی را باز کرده اید ، در طراحی کفی کفش از چوب پنبه  فشرده مخصوص و طلایی رنگ با روکش ضد آب که قدمت چوب آن به سال 94 برمیگردد استفاده شده، واقعا شگفت انگیز است!!

کفش فوتبال نایک تمپو

چهار ستاره طلایی که شما در پشت پاشنه و زیره کفش مشاهده میکنید به چهار بار قهرمانی ایتالیا در جام جهانی اشاره دارد که پیرلو در آخرین آن یعنی سال 2006 حضور داشت.

کفش فوتبال نایک تمپو

کفش فوتبال نایک تمپو

نایک در ادای احترام به پاس سال ها افتخار آفرینی این بازیکن تکرار نشدنی واقعا سنگ تمام گذاشته تا ما شاهد یکی از منحصربفرد ترین کفش های چند سال اخیر باشیم.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *