معرفی و بررسی کفش رانینگ نایک مدل ZOOM FLY 3

کفش رانینگ دارای کاربردهای مختلفی هست که یکی از آنها برای استفاده حرفه ای و در مسابقات هست، کفش رانینگ نایک مدل ZOOM FLY 3 یکی از پرطرفدارترین کفش های حرفه ای در مسابقات رانینگ بین المللی هست که در این مطلب به بررسی ویژگی های فنی این کفش خواهیم پرداخت.

ظاهر کفش

nike zoom fly 3

اولین چیزی که در ظاهر کفش نگاه را به خود جلب می کند رویه پوسته ای و نازک کفش هست که در کمترین کفشی آن را می بینیم، دلیل آن هم استفاده و کاربرد حرفه ای کفش هست که نیازمند چنین بدنه ای هست.

ساختار کفش

رویه کفش

nike zoom fly 3

همانطور که گفتیم بدنه کفش بسیار سبک و نازک طراحی شده تا برای استفاده حرفه ای و مسابقات مناسب باشد و در این زمینه جزو برترین کفش ها محسوب میشود.

رویه و زبانه کفش کاملا کشباف طراحی شده تا بخوبی روی پا بنشیند، فناوری ARCH-BAND در قسمت بند کفش تعبیه شده تا هنگام سفت کردن بند کفش بخوبی بدنه کفش با روی پا چفت شود.

nike zoom fly 3

در قسمت حاشیه مچ پا و پاشنه شاهد یک شکل آیرودینامیک و مطابق با شکل دور مچ پا هستیم تا دونده بهترین حالت فیت شدن کفش با پا را تجربه کند و بواسطه کشبافی و نرمی این قسمت حس بسیار خوبی را تجربه خواهد کرد.

زیره کفش

nike zoom fly 3

در زیره کفش شاهد فوم قطور و بسیار نرم جذب شوک هستیم که بشکل و فرم تیغه ای و آیرودینامیک طراحی شده تا کمترین اصطکاک به باد را داشته باشد.

 فناوری REACT در این قسمت بکار رفته تا دونده هنگام دویدن حس بسیار خوشایند گام های روان و بدون تنش را تجربه کند و خستگی و هدر رفت انرژی را به حداقل برساند.

nike zoom fly 3

سطح پوشاننده کفی زیره کفش که با سطح زمین در تماس هست از جنس فیبر کربن هست تا هیچ وزن اضافه ای را به کفش تحمیل نکرده و وزن کلی کفش در حداقل ممکن خود باشد.

زیره کفش مناسب سطوح صاف و بدون پستی و بلندی هست و برای سطوح سنگلاخی توصیه نمیشود چرا که به کفی کفش آسیب خواهد زد.

کفش رانینگ نایک ZOOM FLY 3 دارای کاریی حرفه ای هست که البته ممانعتی برای استفاده روزمره نیز ندارد و سبکی و نرمی آن شما را شگفت زده خواهد کرد.

مشاهده و خرید کفش رانینگ آقایان نایک

مشاهده و خرید کفش رانینگ بانوان نایک

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *