معرفی و بررسی توپ فوتبال پوما مدل ACCELAR(FIFFA QUAITY PRO)

توپ فوتبال پوما مدل ACCELAR در واقع نسخه رسمی توپ مورد استفاده در لیگ معتبر لالیگا هست که در این مطلب به بررسی فنی این توپ خواهیم پرداخت.

پوما بعد از مدتی گوشه نشینی در زمینه عرضه توپ های متنوع و با کیفیت مانند آتش زیر خاکستر شعله دمیده و اولین زبانه اش لیگ اسپانیا را گرفت و برند قدری مانند نایک را کنار زد تا نشان دهد عزمی جدی در حضوری قوی و شایسته نام پوما در این عرصه داشته بشد.

گرافیک

PUMA ACCELAR BALL

ظاهر توپ دارای گرافیکی با تنوع رنگ زیادی هست که مانند یک قلم مو بر روی توپ کشیده شده ولی در این حجم از تنوع رنگ و طراحی خاص یک زیبایی خاصی نیز متمرکز هست

تم اصلی توپ سفید و رنگ های دوم و … بسیار متنوع هستند، از قرمز تا آبی و مشکی و زرد و …

ساختار رویه

PUMA ACCELAR BALL

از ظاهر و رنگ توپ که بگذریم به ساختار و بافت توپ می پردازیم، توپ دارای 8 پنل مجزا و در هم تافته شده هست که یک رویه بدون درز و دوخت را ارائه داده اند که در گردش های هوایی و ارسال ها بهترین عملکرد را خواهد داشت و کمترین انحراف ممکن را شاهد نیستیم.

رویه توپ دارای برجستگی های تار و پودی بصورت سه بعدی هست که اصطکاک لازم را بین توپ و کفش بازیکن بوجود می آورد و روی پا بهتر بنشیند و این یعنی کنترل و تسلط بهتر روی توپ.

موارد فنی

PUMA ACCELAR BALL

توپ دارای تاییدیه FIFA QUALITY PRO هست و یعنی تمامی استانداردهای سخت گیرانه فیفا برای استفاده در یک بازی رسمی را دارا هست.

در زیر لایه رویی، یک لایه اسفنجی تعبیه شده تا هنگام شوت و لمس توپ حس خوبی را به بازیکن منتقل کند و خشکی و زمختی را کمتر حس کند.

PUMA ACCELAR BALL

توپ دارای قفل شیر اطمینان در تیوب هست که مانع از کاهش تدریجی هوای توپ شده و این یعنی در تمامی بازی شاهد افت فشار و وزن توپ نیستیم.

خرید توپ فوتبال پوما

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *