کفش فوتبال پوما

رونمایی از رنگبندی جدید کفش فوتبال پوما evopower و evospeed

پوما برای عقب نماندن از قافله سایر برندها در راستای بروز نمودن رنگ و طرح کفش های خود از طرح و رنگ جدید و زیبای دو سری اصلی کفش های فوتبال خود یعنی اوو پاور و اوو اسپید رونمایی نمود.
Puma evopower 1.3 و puma evospeed sl II آخرین مدل کفش های این دو سری هستند که پوما اقدام به بروز نمودن رنگ و طرح آنها نموده.
تقریبا 2 ماه از آخرین بروز رسانی این دو مدل گذشته که قرمز و سفید در سری اوو اسپید و سفید و زرد از سری اوو پاور رنگ های انتخابی بودند.
پوما اوو اسپید اس ال 2
رنگ جدید انتخابی برای اوو اسپید سفید و نارنجی است که رنگ هایی ساده و جذاب هستند ، پوما در انتخاب این رنگ ها خواسته از ذرق و برق کاسته و سادگی و جذابیت کفش بیافزاید.

کفش فوتبال پوما evospeed
لوگوی همیشگی بکار رفته در کناره کفش های فوتبال پوما و عبارت EVOSPEED به رنگ مشکی در این مدل نیز دیده میشود.

کفش فوتبال پوما evospeed
جلوی کفش بصورت یکدست سفید و در عقب کفش نیز رنگ نارنجی ملایم دیده میشود و مرز بین این دو رنگ بوسیله چهار خانه هایی نارنجی مشخص شده.
سرخیو آگوئرو و مارکو رویس قاعدتا باید جزو اولین بازیکنانی باشند که از این طرح جدید استفاده میکنند ، باید منتظر ماند تا دید که چه زمانی از این طرح جدید استفاده میشود.
پوما اوو پاور 1.3

کفش فوتبال پوما evopower
رنگ آبی و نارنجی رنگ انتخابی جدید برای اوو پاور 1.3 است که بصورت تلفیقی و ترکیبی از آن استفاده شده.
جلوی کفش کاملا آبی رنگ است و در میانه کفش رنگ نارنجی و آبی با هم ترکیب شده اند و در عقب کفش قسمتی آبی و قسمتی نارنجی است.

در هر دو مدل کفش رنگ اصلی نارنجی است که با رنگ دومی ترکیب شده اند و زیبایی و سادگی خاصی به هر دو مدل کفش داده است.

کفش فوتبال پوما evopower

یادآور میشویم که سری اوو پاور ویژه بازیکنان علاقمند به داشتن کفش های قدرتی و اوو اسپید ویژه بازیکنان سرعتی میباشد که هر کدام در نوع خود شاهکاری در این زمینه محسوب میشوند که پوما آنها را تا بن دندان مسلح نموده تا شما از حداکثر توانایی خود برای غلبه بر بازیکنان حریف استفاده کنید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *