کفش فوتبال پوما

رونمایی از طرح مفهومی و جدید کفش فوتبال پوما اوو پاور و پوما اوو اسپید

شرکت پوما دیروز از طرحی زیبا و مفهومی برای دو سری اصلی و معروف خود یعنی evopower و evospeed رونمایی نمود که از فرهنگ قبیله ای و طوایفی الهام گرفته شده است.
الیویر ژیرود و آنتوان گریزمان هرکدام دارای نقشی مهم و متفاوت در کسب قهرمانی فرانسه در یورو 2016 داشتند ، گریزمان هیچوقت سال پرافتخار خود به همراه اتلتیکو مادرید و فرانسه را فراموش نخواهد کرد و مهمتر اینکه در هر دو تیم نقش بسیار پررنگی در موفقیتشان داشته از ویژگی های فنی این بازیکن مانند سرعت و چابکی و فرصت طلبی وی گرفته تا ویژگی های اخلاقی اش مانند کم حاشیه و صبور بودن همگی باعث شده از او به عنوان یک بازیکن رهبر یاد کنند ، در آنطرف قضیه ژیرود نیز همیشه در آرسنال و در فرانسه البته کمتر نقش مهمی در پیروزی و ناکامی اشان داشته است ، هر وقت الیویر روی فرم بود آرسنال هم روی غلطک موفقیت بوده و برعکس و این قضیه در فرانسه نیز تکرار شده و در یورو شاهد بودیم که افت او باعث افت خط حمله و کل تیم میشد و همه اینها یک چیز را ثابت میکند و آن خصایص رهبری و مدیریتی این بازیکن است که در موفقیت تیم تاثیر مستقیمی دارد.

کفش فوتبال پوما اوو اسپید اس ال ویژه آنتوان گریزمان

کفش فوتبال پوما اوو اسپید

کفش فوتبال پوما اوو اسپید

کفش فوتبال پوما اوو اسپید

حالا پوما با الهام از خصایص فنی و اخلاقی این دو بازیکن طرحی گرافیکی و زیبا را بر روی دو کفش مورد علاقه اشان پیاده نموده یعنی اوو پاور( الیویر ژیرود) و اوو اسپید ( آنتوان گریزمان).
اگر با فرهنگ قبایل بومی اقصی نقاط دنیا آشنایی داشته باشید هر قبیله برای خود یک رهبر را برمی گزیند و این رهبر مانند امروزه با رای و رفراندوم انتخاب نمیشود و این خود شخص است که با شایستگی و مبارزه با سایر افراد نیرومند قبیله ،رهبری را در چنگ گرفته و قبیله نیز با آغوش باز او را می پذیرد.
عشق و وفادارای به قبیله ، قدرت جسمی بالا و قدرت تصمیم گیری در لحظات بحرانی از ویژگی های اصلی یک رهبر قبیله است که پوما با الهام از این ویژگی ها که در این دو بازیکن آنها را دیده ، طرح گرافیکی روی کفش را پیاده نموده است.

کفش فوتبال پوما اوو پاور 1.3 ویژه الیویر ژیرود

کفش فوتبال پوما اوو پاور

کفش فوتبال پوما اوو پاور

کفش فوتبال پوما اوو پاور

اولین چیزی که بر روی کفش جلب توجه میکند طرح گرافیکی جمجمه است که در چند جای کفش مانند رویه و کفی کفش دیده میشود ، این جمجمه به دو نکته اشاره دارد اول قدرت ذهنی و تحلیلی بالای این دو بازیکن که در طرح پیاده شده و دوم نماد اکثر قبایل جمجمه است و معمولا رییس قبیله یک عصایی که بر سر آن یک جمجمه نصب شده به همراه خود دارد ، جمجمه در قبایل نماد عزت احترام ، قدرت و خلاقیت است که میتوان این ویژگی ها را در این دو بازیکن مشاهده نمود.
پوما در طراحی هر دو مدل کفش همانند نسخه جدید نایک مجیستا اوبرا 2 از نقشه های حرارتی برای نشان دادن نقاط حساس و مهم کفش برای یک تمام کنندگی عالی استفاده نموده است و این را میتوانید با رنگ زرد در کدل evopower و رنگ زرد آتشین در مدل evospeed مشاهده نمود.
هر دو کفش در واقع آخرین نسخه از مدل خود هستند و امکان فنی جدیدی به آنها اضافه نشده است ، پوما واقعا در اجرای طرح سنگ تمام گذاشته تا حق مطلب را برای این دو بازیکن گرانبها ادا کرده باشد.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *