دستکش پوما اوو پاور 1.3

معرفی و بررسی دستکش پوما evoPOWER protect 1.3

در میان دستکش های دروازه بانی ، برند پوما یکی از معتبرترین دستکش ها محسوب میشود که شاید در ایران کمتر به ان پرداخته میشود و دروازه بانان کمتر با آن آشنایی دارند.
سری اوو پاور از جمله سری های معتبر این برند است که ما در این مقاله به بررسی مدل protect 1.3 خواهیم پرداخت.

دستکش پوما اوو پاور پراتکت 1.3 در یک نگاه

– نهایت چسبندگی در شرایط متغیر جوی
– دارای کف بزرگ جهت کنترل بهتر توپ و راحتی بهتر
– فناوری felx tec2 جهت محافظت بهتر از انگشتان

قدرت بالای چسبندگی و راحتی

دستکش پوما اوو پاور 1.3
ساختار اصلی دستکش اوو پاور پراتکت 1.3 از جنس latex است که بخصوص در کف دستکش از یک لایه 4 میلی متری استفاده شده تا شرایط کاملا مطلوبی را برای چسبندگی و کنترل هر چه بهتر توپ حتی در شرایط آب و هوای بارانی فراهم کند.
در سر انگشتان بخصوص انگشت شست پوما از یک لایه اضافی لاتکس مانند یک چسب زخم پوشانده تا سطح کنترل بهتری را موقع مهار توپ بوسیله سرانگشتان بان در اختیار داشته باشید.
اگر شما به پشت دست نگاه کنید شیارهایی را مشاهده می کنید که جهت خم شدن طبیعی دست همانند یک دست برهنه تعبیه شده تا موقع مشت کردن دروازه بان هیچگونه مشکلی نداشته و آزادی کامل داشته باشد.

برش flat

دستکش پوما اوو پاور 1.3
این مدل دستکش از برش کلاسیک flat یا تخت بهره میبرد که باعث بوجود آمدن سطحی پهن تر در کف دست میشود که کنترل توپ را آسان تر خواهد کرد و راحتی بهتری را نیز فراهم میکند.
برش flat به این معناست که لبه های دستکش کنار هم قرار گرفته و دوخته شده اند ، همانند قرار دادن دو تکه پارچه کنار هم و بردن ان زیر چرخ خیاطی که قاعدتا شما در این نوع برش یا دوخت لبه های اضافی نیز خواهید داشت.
پوما جهت انعطاف و قابلیت تهویه هر چه بهتر در کناره انگشتان و بخصوص انگشت شست از پارچه منفذ دار استفاده کرده تا در اینزمینه نیز کم کاستی را دروازه بان احساس نکند.

دستکش پوما اوو پاور 1.3

پوما جهت تهویه بهتر در کناره کف دست قسمتی را به عنوان air zone مشخص نموده که با سوراخ های نیمه درشت مشخص است تا به خشک بودن دست داخل دستکش و عدم لغزش آن کمک زیادی کند.

نهایت انعطاف و محافظت

دستکش پوما اوو پاور 1.3
پوما در اوو پاور پراتکت 1.3 از آخرین فناوری فلکس یعنی flex tec 2 استفاده نموده تا نهایت سطح محافظت را از انگشتان ایجاد نماید ، این فناوری هیچ وقت اجازه نخواهد داد که انگشتان شما به سمت عقب تا مرز شکستن خم شود و این یعنی موقع ضربات سنگین و یا ضربات پای حریف دروازه بان اصلا هراسی از خم شدن بیش از حد معمول انگشتان رو به عقب را نخواهد داشت.
علاوه بر این فناوری سر انگشتان نیز بوسیله خطوطی کلفت شبیه به ستون فقرات دارای محافظت هستند تا این عضو آسیب پذیر دست دارای محافظتی در سطحی حرفه ای باشند.
در قسمت مچ دست نیز تسمه دستکش همانند سایر دستکش های حرفه ای ترکیبی از لاستیک منعطف و توری استفاده شده تا هم انعطاف و هم ثبات تسمه متعادل باشد و هنگام تنظیم آن هیچ گونه لق زدن دستکش را حس نکنید.

دستکش پوما اوو پاور 1.3
شاخص ترین گلرهایی که از این مدل دستکش استفاده میکنند جان لوئیجی بوفون ، وایدن فلر و روی پاتریسیو هستندکه چندین سال است از سری های مختلف دستکش اوو پاور استفاده میکنند.
قدرت چسبندگی و نهایت سطح محافظت دو ویژگی شاخص این دستکش است که از اوو پاور پراتکت 1.3 یک دستکش برتر ساخته است.

ویدیوی زیر گویای تمام گفته های ما در بالا هست که پیشنهاد می کنیم حتما مشاهده نمایید

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *