کفش فوتبال پوما

آغاز سال جدید با نسخه جدید از کفش فوتبال پوما از سری evopower با عنوان vigor 1

پس از اولین استارت آدیداس در سال جدید حالا دیگر برند آلمانی دنیای تجهیزات ورزش یعنی پوما از نسخه جدید و غافلگیر کننده کفش فوتبال خود از سری evopower با عنوان vigor 1 رونمایی نمود تا بار دیگر یک سلاح قدرتمند کامل را بنمایش بگذارد.
اویل سال 2013 بود که پوما از سری اوو پاور با هدف ارایه کفش فوتبال مخصوص بازیکنان علاقمند به شوت های قدرتمند و با دقت بالا رونمایی نمود و در طول این مدت شاهد پیشرفت های چشمگیر این سری بوده ایم که با فناوری های متعدد سعی داشت تا دقت و قدرت شوتزنی بازیکنان را بالا ببرد و حالا در سال 2017 شاهد سومین نسل یا نسخه از این سری دوست داشتنی هستیم که در ظاهر تفاوت های زیادی با نسخه های پیشین خود دارد.

کفش فوتبال پوما
در این نسخه فناوری های پیشین مدل هایی مثل evopower 1.3 پا برجاست که میتوان به فناوری adap lite در رویه جهت انعطاف ، فناوری accu foam باز در رویه منتها در زیر لایه بیرونی جهت دقت شوتزنی و قدرت کنترل بهتر توپ و فناوری grip tex جهت کنترل عالی و یکسان در شرایط متغیر جوی اشاره نمود.
کاملا واضح است که پوما جدای از رنگ و لعاب زیبای کفش در این نسخه جدید سعی نموده تا قابلیت انعطاف و راحتی کفش را افزایش دهد.

کفش فوتبال پوما

کفش فوتبال پوما

اضافه نمودن یقه منعطف و کشباف ، حذف زبانه و ادغام آن با بدنه کفش جهت فیت شدن بهتر با پا و استفاده از الیاف مصنوعی خیلی نازک تر از قبل
از جمله تغییرات عمده evopower vigor 1 محسوب میشود.
سری اوو پاور از جمله محدود سری هایی محسوب میشود که بصورت تخصصی بر روی انتقال حس برهنگی پا موقع شوت زدن کار کرده و انصافا در این زمینه موفق عمل کرده است.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *