کفش فوتبال پوما

رونمایی از رنگ جدید و آبی کفش فوتبال پوما evospeed 17 sl

پوما در سال جدید 2017 بسرعت اولین شوک را به بازار با ارایه سری جدید کفش فوتبال evopower vigor 1 وارد نمود که دارای سبک و سیاق خاص و زیبای خود است و حالا پوما در ادامه حرکت رو به جلو و شانه به شانه با حریفان از رنگ جدید سری اوو اسپید که آبی و مشکی است رونمایی نموده.

این رنگ برای سه نسخه اصلی از سری evospeed یعنی evospeed 17 sl (همین مدل کفش )  , 17 sl-s و نسخه چرمی 17 sl ارایه شده است.

کفش فوتبال پوما

در نسخه جدید و 2017 این مدل کفش برخلاف سری اوو پاور هنو ز تغییری مشاهده نمیشود و فناوری ها همان فناوری های سال پیش است ، این کفش در زمینه وزن یک غول محسوب میشود ، 120 گرم !! که موقع پوشیدن آن عملا چیزی را حس نخواهید کرد ، فناوری evospeed frame جهت قوام و ایستایی الیاف پارچه ای کفش استفاده شده است و همزمان خود جنس پارچه ای کفش نیز بخوبی بدور پای شما واقعا مانند یک پارچه می پیچد.

کفش فوتبال پوما اوو اسپید

کفش فوتبال پوما اوو اسپید

زیره از جنس پلاستیک سخت و فوق العاده سبک با فناوری speed track جهت انعطاف و ایستایی میانه کفش ، تجربه سطحی متفاوت از یک کفش سرعتی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

زیبایی در طرح و رنگ این کفش سرعتی به همراه کارایی فوق العاده و سبکی بی مثال آن evospeed 17 sl را به یک سلاحی مرگبار برای بازیکنان سرعتی و مهاجم تبدیل نموده است.

اگر تجربه استفاده از سری اوو اسپید را دارید نظرات خود در در همین قسمت در خصوص این مدل کفش با ما در میان بگذارید.

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *