کفش فوتبال پوما اوو اسپید

رونمایی از مدل محدود کفش فوتبال پوما با عنوان He

سبکتر و سبکتر ، این هدفیست که پوما برای طراحی کفش های خود در نظر گرفته و به تازگی این برند از مدل کفشی جدید و محدود با عنوان He از سری evospeed رونمایی نمود.
کفش فوتبال اوو اسپید اچ ایی با الهام از عناصر گاز هلیوم طراحی و تولید شده و به ههمین دلیل از عبارت he استفاده شده ، علاقمندان به شیمی حتما میدانند که هلیوم دومین عنصر سبک وزن در دنیای هستی است و در صدر آنها هیدروژن قرار دارد.
شاید برای شما سوال پیش آید که چرا این برند آلمانی از هیدروژن الهام نگرفته و دومین عنصر را انتخاب کرده؟ جواب برای یک آلمانی یا آلمان شناس ساده است ، اگر پوما هیدروژن را انتخاب میکرد قاعدتا عنوان مدل این کفش به evospeed H تغییر میکرد و عبارت H برای بکار بردن در پسوند های آلمانی آنها را یاد خاطره غم انگیزی چون HINDENBURG میاندازد.

کفش فوتبال پوما اوو اسپید اچ ایی
هیندنبورگ نام یک بالن پرنده مخصوص جابجایی مسافران در سال 1937 بود که پس از برخورد با دکل برق آتش گرفت و از 97 نفر 36 نفر جان خود را از دست دادند.
بگذریم ، پوما از این مدل کفش فقط 200 جفت را روانه بازار نموده و احتمالا چون این کفش در حال سپری نمودن سیر تکاملی خود برای تبدیل شدن به سبکترین کفش دنیاست ، پوما نخواسته آن را بصورت انبوه روانه بازار کند ، البته این به معنی نقص کفش فعلی نیست و برعکس این کفش جزو سبکترین و کاراترین کفش های مجود در بازار محسوب میشود و این فقط بخاطر سیاست های سختگیرانه پوما است.
همانند سایر کفش های جدید سری اوو اسپید این کفش نیز هر لنگ آن دارای یک رنگ است و قرمز و مشکی رنگ این جفت کفش است.

کفش فوتبال پوما اوو اسپید اچ ایی

در طراحی بدنه اصلی کفش از یک لایه شبه توری با منافذی ریز استفاده شده که کفش را فوق العاده سبک میکند و همانند یک اسکلت فلزی ساختمان از پارچه های ضخیم تر برای استخوان بندی کفش استفاده شده با عنوان SPEEDFRAME تا کفش فرم و حالت خود را حفظ کند.
زیره کفش نیز همانند سایر مدل های اوو اسپید از فناوری SPEEDTRACK استفاده شده که انعطاف و استحکام را همزمان به ارمغان میاورد و از جنس نایلون بسیار سبکی تهیه شده.

کفش فوتبال پوما اوو اسپید اچ ایی
حتما خیلی کنجکاو هستید که بدانید وزن این کفش چقدر است؟ وزن کفش تنها 15 گرم است و این یعنی یک وزن عالی برای یک بازیکن سرعتی.
بازیکنانی مانند گریزمان ، رویس و آگوئرو از این مدل کفش استفاده میکنند.

در طراحی بدنه اصلی کفش از یک لایه

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *