کفش فوتبال پوما اوو اسپید

رونمایی از کفش فوتبال پوما evospeed sl-s تب دربی – ویژه آنتوان گریزمان

دقیقا دو هفته پیش بود که پوما از کفش ویژه دربی شمال لندن برای سانتی کازورلا بازیکن آرسنال طراحی نمود و حالا نوبت گریزمان است که با کفشی ویژه برای دربی مادرید خود را آماده کند.
اتلتیکو مادرید فصل را خیلی مقتدرانه آغاز کرد ولی در این اواخر خط آتش این تیم کمی فروکش کرده و در طرف مقابل رئال با بزرگان خود مانند کریستیانو رونالدو و گرت بیل بر صدر جدول تکیه زده اند و آماده نبردی تن به تن با اتلتیکو هستند.
پوما که حامی همیشگی ستاره درخشان این روزهای فرانسه و اتلتیکو مادرید یعنی گریزمان بوده برای این دربی سنگ تمام گذاشته و کفشی خاص و چشم نواز را برای او طراحی نموده است.
ظاهر کفش

کفش فوتبال پوما اوو اسپید
تم کفش همانند تم لباس اتلتیکو مادرید سفید و قرمز است ، رویه کفش پوما اوو اسپید اس ال کاملا سفید است و طرح لوگوی همیشگی کفش های پوما در کناره بیرونی کفش به رنگ مشکی با حاشیه آبی درج شده.

کفش فوتبال پوما اوو اسپید
این رویه تمام سفید تا نزدیکی های مچ پا ادامه دارد و از آنجا به بعد رنگ قرمز با طرح خاص خود جایگزین رنگ سفید می شود.

کفش فوتبال پوما اوو اسپید
زیره کفش نیز کاملا قرمز رنگ است و تنها نقطه متمایز لوگوی سفید رنگ پوما است.

کفش فوتبال پوما اوو اسپید

کفش فوتبال پوما اوو اسپید

از عبارت های قید شده بر روی کفش که به کفش جلوه خاصی داده میتوان به عبارت madrid derby در جلوی رویه کفش و عبارت derby fever در دایره قرمز رنگ در کنار پاشنه کفش و بر روی کفی کفش اشاره نمود.
گریزمان را می توان شاخص ترین بازیکن استفاده کننده از سری اوو اسپید پوما دانست ، کفش puma evospeed sl جزو سه کفش سبک دنیا است تا به چابکی و سرعت این بازیکن کمک کند.
نظر شما در مورد طرح رنگ کفش چیست؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *