PUMA SOCCER BOOT

بررسی کفش فوتبال پوما مدل Future 19.1

پوما که بتازگی اولین بسته کفش فوتبال خود در سال 2019 را رونمایی نمود ، نسخه جدید سری فیوچر و ONE را نیز معرفی کرد که در این مطلب به بررسی نسخه جدید FUTURE خواهیم پرداخت تا تغییراتش نسبت به نسخه قبل را بهتر بشناسیم.
در همان نگاه اول و ظاهر کفش نیز هر بیننده ای میتواند این تغییرات را تشخیص بدهد از حذف توری مشبک روی بدنه تا برجستگی های روی کفش.

برجستگی های سه بعدی

PUMA SOCCER BOOT
روی بدنه بخصوص جلو و کناره های کفش برجستگی هایی نیمه عمیق و بسیار زیبا دیده میشود که علاوه بر جذابیت بصری دارای کارایی حرفه ای نیز هست ، این برجستگی ها با عنوان 3D HAVOC شناخته میشود که نقش و وظیفه اصلی آن نشست و درگیر کردن بهتر توپ با روی کفش و کناره ها جهت نواخت ضربات بهتر و کنترل دقیق تر توپ هست.

PUMA SOCCER BOOT
این برجستگی ها بشکل بسیار زیبا و شگفت آوری با فناوری معروف پوما یعنی EVOKNIT PRO ادغام شده یعنی این فناوری که کار اصلی آن دادن پویایی و انعطاف فوق العاده به بدنه کفش هست ، ادغام شده و جزیی مجزا نیستند و از جنس همین فناوری و همین پارچه بکار رفته هستند که بازیکن بخوبی میتواند این برجستگی ها را بر روی پای خود حس کند.

یقه و زبانه کشباف

PUMA SOCCER BOOT
یقه و زبانه کشباف کفش آنقدر عملکردشان عالی بوده که پوما نیازی به تغییر آن در نسخه جدید کفش فوتبال فیوچر ندیده هست و بخوبی باعث فیت شدن کفش با روی پا و همچنین مچ پا میشود و بازیکن آن را هنگام چرخش و سرعت بخوبی حس می کند.

ساختار جدید قسمت بند کفش

PUMA SOCCER BOOT
در نسخه قبلی FUTURE ما شاهد تعبیه یک توری بر روی بدنه کفش با عنوان NETFIT بودیم که دو کار را بر عهده داشت رد شدن بند در آن و نشست بهتر توپ روی این توری برای کنترل بهتر توپ ، پوما در نسخه جدید با یک تفکر خلاق و شگفت انگیز با ایجاد سوراخ هایی در 5 ردیف روی کفش، دست بازیکن را برای بستن بند کفش به روش هایی بیشمار را باز گذاشته.

زیره کفش

PUMA SOCCER BOOT
زیره کفش مهمان یک فناوری جدید از پوما با عنوان RAPIDGILITY هست که بطرز محسوسی باعث کاهش وزن زیره کفش شده که در عین حال دارای استحکام و انعطاف عالی زیره نیز میشود.
این زیره باعث ایستایی و حفظ تعادل عالی بازیکن هنگام چرخش و سرعت نیز میشود.
میخ های کفش دارای دو شکل مخروطی و پیکانی شکل هست که در دو زمینه چرخش و استارت انفجاری به بازیکن کمک بسازیی خواهد کرد.

وزن کلی کفش 221 گرم هست که وزنی عالی برای یک کفش سرعتی محسوب میشود.

PUMA SOCCER BOOT
بدنه ای با ساختاری فوق پیشرفته و پویا و زیره ای بسیار سبک از جمله نقاط عطف این شاهکار جدید کفش فوتبال پوما محسوب میشود.
بازیکنانی مثل لوییز سوارز ، آنتوان گریزمان و مارکو رویس از جمله بازیکنان شاخص این سری کفش پوما هستند.

 

مشاهده و خرید کفش فوتبال پوما

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *