معرفی و بررسی کفش فوتبال پوما FUTURE Z

پوما بعد از معرفی کفش فوتبال سری فیوچر جهشی خیره کننده را در رقابت با سایر رقبای خود شاهد بود ، این سری کفش فوتبال پوما در گذر زمان بصورت پیوسته در حال تکامل و رفع ایرادات جزیی خود بود.
بتازگی پوما از مرحله تغییرات جزیی گذر نموده و این سری را وارد نسل جدید خود با عنوان FUTURE Z کرد که در واقع یک تغییر پوسته کامل را در آن شاهد هستیم، در این مقاله ما به بررسی ویژگی های فنی این سری جدید خواهیم پرداخت و خواهیم دید پوما در این سری چه قابلیت هایی را افزوده.


نگاه اول

puma future z


چیزی که مطمئنا در نگاه اول به کفش شما را به خود جذب می کند نوار پهن مشکی رنگ میانه کفش هست که رسالت اصلی اش فیت کردن بهتر کفش با پا هست که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
در سری جدید خبری از توری روی کفش برای بستن کفش در هرجای بدنه کفش نیست و جایش را به سوراخ هایی مشخص و ثابت داده.


بدنه کفش

puma future z


بدنه کفش کاملا کشباف و پارچه ای هست که همانند سری قبل بخوبی با پا فیت می شود.
یقه کفش نیز کاملا کشباف و نیمه بلند هست و بخوبی مچ پا را در آغوش گرفته و باعث قفل شدن پا با کفش میشود.


فناوری ها

puma future z


FUSIONFIT+
: عمده بازیکنان بر این موضوع که رویه کفش کلیدی ترین قسمت برای فیت شدن کفش با پا هست توافق دارند و پوما نیز برای این مهم یک فناوری جدید را با عنوان FUSIONFIT+ برای اولین بار تعریف نموده که بخوبی مانند یک تسمه کشباف روی پای بازیکن را پوشش می دهد.

puma future z


GRIP CONTROL : پوما بری تسلط و کنترل بهتر بازیکن بر روی توپ سراسر بدنه کفش را با برجستگی های نقش دار پوشانده که با عنوان GRIPCONTROL معرفی شده

puma future z


EVOKNIT PRO : در قسمت مچ پا نیز برای فیت شدن بهتر این قسمت با مچ، پوما از فناوری محبوب خودش یعنی EVOKNIT استفاده نموده تا پویایی پیوسته خود را حفظ کند و حس مطلوبی از قفل شدن کفش با پا را بازیکن تجربه کند

زیره کفش

puma future z


زیره کفش در سری FUTURE Z نسبت به نسخه قبلی اش تغییر ساختاری نداشته ولی با این وجود شاهد بهبود آن هستیم بخصوص در میانه که بوسیله یک خط نسبتا باریک عقب و جلوی کفش را به هم وصل می کند که کمربند اصلی کفش محسوب میشود.
Dynamic motion system جهت پویایی و انعطاف زیره استفاده شده تا بازیکن هنگام خم کردن کف کفش با کمترین فشار اینکار را انجام دهد.

puma future z


شکل میخ های کفش شبیه به مثلث هست که شکلی ایده آل برای کارهای سرعتی هست، در عقب کفش این شکل کمی شبیه به نیم دایره میشود تا چرخش بازیکن را راحت تر کند.
در میان این میخ ها روی کف زیره شاهد برجستگی های ریزی هستیم که باعث درگیری بهتر کف کفش با چمن میشود.

puma future z


FUTURE Z را میتوان گامی بلند و مثبت در راستای ارائه یک کفش کامل برای یک بازیکن سرعتی و بازی ساز دانست.


مشاهده و خرید کفش فوتبال پوما سری FUTURE

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *