کفش فوتبال پوما کینگ

رونمایی پوما از کفش فوتبال سری کینگ با عنوان ساخت ایتالیا

هر وقت شما میخواهید از کفش فوتبال صحبت کنید ناخودآگاه ذهنتان سمت سری نوستالژیک king کینگ از برند پوما خواهد رفت ، زیرا تاریخچه تولید کفش فوتبال با برند پوما و سری بیاد ماندنی کینگ گره خورده است. پله ، مارادونا ، اوزه بیو و ماتئوس بازیکنان تاریخ سازی هستند که همگی تمام افتخاراتشان را با کینگ بدست آورده اند و باید به ما حق بدهید که کینگ را واقعا شاه کفش های فوتبال دنیا بنامیم.
پوما هرچند وقت یکبار در هیاهوی کفش های با امکانات پیشرفته از یک مدل محدود و تمام دست ساز از سری کینگ رونمایی می کند تا هیچوقت اصالت و اعتبار خود را که مرهون این سری زیبا و اصیل است را فراموش نکند ، در راستای این تلاش همیشگی پوما چند روز پیش شاهد رونمایی این برند از سری محدود و زیبای کینگ با عنوان made in Italy بودیم که در نگاه اول شبیه به یک کفش شاهزاده می ماند تا یک کفش فوتبال.

کفش فوتبال پوما کینگ
رنگ قهوه ای-قرمز و سفید-زرد دو رنگ انتخاب شده برای این مدل زیبا و محدود هستند تا طرفداران کفش های تمام چرم را بتواند مثل همیشه خشنود و راضی نگه دارد ، ایتالیا همیشه به ساخت کیف و کفش های تمام چرم با دستان متبحر استادان این فن معروف بوده و یکی از دلایل بالا آمدن برندهای معروف کیف و کفش از این کشور چیرگی و هنرمندی این اساتید است.

کفش فوتبال پوما کینگ
همین امر باعث شد تا پوما در ساخت و طراحی نسخه جدید از سری کینگ اساتید ایتالیایی را انتخاب کند و چه نامی بهتر از ساخت ایتالیا برای تاییدی بر کیفیت این مدل محدود و خواستنی.
در طراحی دو مدل کفش که فقط رنگشان با هم تفاوت دارد هیچگونه اثری از فناوری های نوین را مشاهده نمی کنید و هنرنمایی اساتید ایتالیایی را میتوانید در گوشه گوشه کفش مشاهده کنید،واقعا چه کسی میتونه بعد از خرید این کفش اون رو تو چمن استفاده کنه،من اگر یک جفت کفش از این رو داشتم تو بهترین جای پذیرایی برای ویترین ازش استفاده میکردم.

کفش فوتبال پوما کینگ
از جزییات گرافیکی کفش میتوان به عبارت puma king بصورت پرس شده بر روی زبانه کفش اشاره نمود ، چون زبانه کفش بصورت کلاسیک طراحی شده که بصورت تا خورده بر روی بند کفش می افتد ، وقتی تای زبانه را باز میکنیم زیر آن عبارت engineered in Italy را به همراه پرچم ایتالیا مشاهده میکنید.

کفش فوتبال پوما کینگ

کفش فوتبال پوما کینگ

بر روی زبانه کفش نیز عبارت king به همراه پرچم عمودی ایتالیا درج شده و همچنین بصورت طلاکوب در کناره کفش مانند یک هولوگرام .
بر روی رویه کفش نیز دوخت و دوزهای سنتی و همیشگی سری کینگ مشاهده میشود که باعث قوام چرم و ایستایی آن میشود.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *