PUMA SOCCER BOOT

رونمایی پوما از اولین بسته کفش فوتبال خود در سال 2019 با عنوان POWER UP

بالاخره پوما نیز بعد از آدیداس و نایک ، از اولین بسته کفش فوتبال خود در سال جدید 2019 رونمایی نمود که دارای تمی قرمز و آبی هستند.
POEWER UP در واقع اصطلاحی رایج در دنیای فوتبال هست که زمانی بکار میرود که یک بازیکن سطحی از عملکرد فنی و قدرت بدنی بالاتری را نسبت به عملکرد گذشته خود بنمایش می گذارد.
در واقع پوما با بکار بردن این عنوان زیبا برای بسته جدید خود یک تیر با دو نشان را زده ، اول اینکه در این بسته ما شاهد نسخه بعدی دو سری کفش فوتبال FUTURE و ONE هستیم که خود نوعی POWER UP محسوب میشود و دوم اینکه همین ارتقای سطح کفش ها به ادعای پوما باعث ارتقای سطح فنی بازیکنان نیز خواهد شد.

همانطور که گفتیم در این بسته شاهد نسخه های بعدی فیوچر و ONE هستیم یعنی نسخه 19.1 از هر دوی این دو سری ، PUMA FUTURE 19.1 و PUMA ONE 19.1 .
در هر دو نسخه در بدنه کفش شاهد تغییراتی هستیم ولی این تغییرات در نسخه FUTURE 19.1 بیشتر بچشم می آید و ساختار بدنه تقریبا کامل عوض شده ، دیگر خبری از آن شبکه توری روی کفش نیست بجای آن سوراخ هایی در 5 ردیف قرار داده شده و جلو و کناره های کفش نیز برجستگی هایی زیبا و چشم نواز و مواج قرار داده شده.

PUMA SOCCER BOOT

PUMA FUTURE 19.1

PUMA SOCCER BOOT
در PUMA ONE 19.1 نیز شاهد تغییراتی به نسبت فیوچر خیلی کمتر و بیشتر در جزییات هستیم و در ساختار کفش تغییری محسوس نمی بینیم.

PUMA SOCCER BOOT

PUMA ONE 19.1

PUMA SOCCER BOOT
تم این دو مدل کفش قرمز و آبی هست ، تم فیوچر 19.1 کاملا قرمز با جزییاتی آبی رنگ هست و تم ONE 19.1 ترکیبی از مشکی و آبی با جزییات قرمز رنگ هست.

در مقاله ای جدا به بررسی این دو مدل کفش و تغییرات آن خواهیم پرداخت

این دو مدل کفش بزودی در فوتبال کالا نیز جهت تهیه و خرید موجود خواهد شد.

 

مشاهده  خرید کفش فوتبال پوما

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *