رونمایی پوما از نسخه سوم کفش فوتبال سری ULTRA

پوما بعد از مدتی تقریبا کوتاه از رونمایی کفش فوتبال سری جدید اولترا  که جایگزین سری one شده، بتازگی از نسخه بروز شده این کفش فوتبال رونمایی نمود که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

اولین نکته بارز این سری از بعد فنی که بگذریم، تولید دو نسخه از این کفش بصورت استاندارد و بصورت اختصاصی بانوان هست که نسبت به نسخه استانداردش قاعدتا فیت تر و قالبی باریکتر و متناسب پای بانوان دارد و این خبری خوشحال کننده برای دنیای فوتبال و اهمیت بیش از پیش به فوتبال این قشر هست.

puma ultra

نسخه جدید سری اولترا با مدل Ultra 1.3 شناخته میشود که قاعدتا تاپترین نسخه خودش هست و نسخه های پایینتری مانند 2.3 و 3.3 نیز به بازار برای جیب های متوسط تر نیز عرضه خواهد گشت.

آنتوان گریزمان، کینگزلی کومان، سرخیو آگوئرو و در میان بانوان نیکیتا پاریس و لِ سومر از بازیکنان شاخص استفاده کننده از این سری کفش هستند.

puma ultra

هر دو نسخه کفش دارای فناوری های یکسانی هستند و تفاوتی میانشان نیست ، Matryxevo , Ultra cut, Gripcontro از جمله این فناوری ها هستند که حتما در مقاله ای جدا مفصل به بررسی این سری جدید خواهیم پرداخت.

puma ultra

رنگ عرضه شده در سری جدید، قرمز روشن متمایل به صورتی هست که شاد و دلباز است و در طراحی دو نسخه از لحاظ رنگبندی تفاوتی مشاهده نمیشود بجز پشت پاشنه کفش که برای نسخه استاندارد رنگ آبی و برای بانوان رنگ خاکستری هست که میتوان آن را بعنوان نشانه تشخیص این دو سری درنظر گرفت.

مشاهده و خرید کفش فوتبال سری Ultra

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *