PUMA SOCCER BOOT

رونمایی پوما از بسته جدید کفش فوتبال با عنوان WINTERIZED

کم کم به استقبال فصول سرد میرویم و بازیکنان نیاز به پوشید لباس و کفش فوتبال مناسب این فصل دارند ، اما واقعا کفش مناسب پاییز و زمستان وجود دارده؟ پوما به این پاسخ جواب مثبت داده با بسته جدید خودش با عنوان WINERIZED

پوما بتازگی ویژه فصل زمستان از بسته جدید کفش فوتبال خود با عنوان WINTERIZED رونمایی نموده که از عنوان بسته مشخص هست که از لحاظ ظاهری به تم سرد زمستانی میخورد.

PUMA SOCCER BOOT

پوما فقط به ارائه یک کفش با تم مناسب این فصل بسنده نکرده در این بسته هر دو سری اصلی این برند یعنی FUTURE و ONE دارای امکاناتی مختص این فصل هستند که میتوان به زیره سبکتر جهت کندن راحت تر کفش از سطح چمن و همچنین رویه ضد آب برای جلوگیری از نفوذ آب باران و چمن و جلوگیری از سنگینی کفش اشاره نمود.

PUMA SOCCER BOOT

سورپرایز پوما به همینجا ختم نمیشود و با معرفی یک فناوری جدید با عنوان Thinsulate این بسته را کامل نموده ، کارایی اصلی این فناوری گرم نگه داشتن بدنه داخلی کفش جهت ایجاد دمای مطلوب داخل کفش هست ، یعنی زمانی که بازیکنان رقیب پاهایشان از سرما حسی ندارد داخل کفش شما گرمایی مطلوب در جریان است.

PUMA SOCCER BOOT

از قابلیت های شگفت انگیز این بسته که بگذریم، میرویم سراغ تم کفش که با الهام از گل یخ که رنگی متمایل به آبی.سبز دارد طراحی شده که تمی زیبا و چشم نواز دارد.

پوما در این بسته برای زمین مختص FG , AG طراحی نموده ولی خبری از این طرح برای زیره SG نیست که احتمالا بخاطر سنگینی کفش هست ، چرا که فناوری های مختص این بسته چند گرمی به وزن کفش اضافه میکند.

PUMA SOCCER BOOT

طراحی زیبا و امکانات فوق العاده این بسته، هر بازیکنی را به تحسین وا میدارد که در عمل واقع باعث کارایی بازیکن خواهد شد

مشاهده و خرید کفش فوتبال پوما

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *