puama

پوما از قرارداد جدید 10 ساله خود با باشگاه منچسترسیتی خبر داد

 

بعد از سال ها همکاری منچسترسیتی با برند نایک ، چند ماهی بود که خبر از بستن قرار داد با پوما در فضای مجازی منتشر میشد ، تا اینکه دیروز بصورت رسمی این قرار داد میان طرفین بسته شد.

این قرارداد برای 10 سال و به ارزش شگفت انگیز 650 میلیون پوند می باشد که در واقع برای هر سال 65 میلیون پوند هست که در نوع خود قراردادی بسیار بزرگ محسوب میشود و بعنوان بزرگترین قرارداد تاریخ خود منچسترسیتی بحساب می آید.

puma

البته این نکته بسیار مهم را باید در نظر داشته باشید که این قرارداد از نوع قرارداد مستقیم فقط با خود سیتیزن ها نیست ، همانطور که میدانید منچستر سیتی جزوی از یک مجموعه عظیم با عنوان گروه فوتبالی سیتی CITY FOOTBALL GROUP  هست که سهام خیلی از باشگاه ها در اقصی نقاط دنیا را در دست دارد و این قرار داد شامل این باشگاه ها نیز میشود.

این قرار داد شامل پوشش باشگاه های ملبورن سیتی از استرالیا ، خیرونا از اسپانیا ، کلاب اتلتیکو از اروگوئه و سیچوان جیونیو از چین نیز هست ، همچنین این قرارداد با باشگاه های یاد شده شامل رده بزرگسالان و جوانان هم در بخش آقایان و هم بانوان نیز میشود ، پس اگر از این زاویه نگاه کنید به قرارداد می بینید که پوما با یک تیر چندین هدف را نشانه گرفته.

اگر چه باشگاه های یوکوهاما مارینوس و نیویورک سیتی هم بخشی از سهامشان متعلق به مجموعه ورزشی سیتی هست ولی بدلیل قرارداد بلندمدتشان با آدیداس و احتمال نقض قوانین ، پوما امکان قرارداد با آنها را نداشت.

puma

این قرارداد در واقع دومین قرارداد هنگفت در تاریخ لیگ جزیره محسوب شده و تقریبا 3 برابر قرارداد قبلی نایک با سیتیزن ها می باشد.

منچستر اولین لباس منقش به لوگوی پوما را در تور پیش فصل تابستانی خود در آسیا و در ژاپن و چین خواهد پوشید.

بیورن گلدن – رییس ارشد بخش بازاریابی پوما

این بزرگترین قرارداد پوما با یک مجموعه ورزشی محسوب میشود هم از لحاظ وسعت و هم مبلغ

ما بسیار هیجان زده هستیم بخاطر شروع همکاری با یکی از بزرگترین مجموعه ورزشی های دنیا که موفقیت های چشمگیری را در کارنامه خود دارد.ما با بستن این قرار داد در واقع فصلی تازه از نوع بستن قرارداد با یک مجموعه را رقم زدیم و همچنان نگاهمان رو به جلو هست.

ما با بستن این قرارداد هدفهای بسیار خلاقانه ای را در مبحث فرهنگ و ورزش چه در میان باشگاه و چه هواداران و حتی در مبحث موزیک و گیم و … دنبال می کنیم.

puma

پوما در حال حاضر با بازیکنان زیادی از منچسترسیتی همکاری دارد که میتوان به Caroline Weir ، Pauline Bremer و Nikita Parris در فوتبال بانوان منچستر و وینسنت کمپانی ، دیوید سیلوا و سرخیو آگوئرو در فوتبال آقایان اشاره نمود.

 

خرید البسه منچسترسیتی

خرید کفش فوتبال پوما

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *