معرفی و بررسی کفش فوتسال پوما ULTRA 3.1

بعد از معرفی سری جدید اولترا توسط پوما کفش فوتسال این سری نیز خیلی زود معرفی شد که بواسطه شهرت نسخه فوتبالی آن انتظار میرود از کفش فوتسالش نیز استقبال خوبی شود. در این مطلب سعی داریم نسخه 3.1 این کفش را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم تا شناخت بهتری از آن داشته باشیم.
مدل ULTRA 3.1 در واقع یک کفش فوتسال میان رده محسوب میشود و فعلا خبری از معرفی نسخه تاپ آن یعنی 1.1 یا 2.1 نیست ولی با این وجود این مدل نیز دارای قابلیت های بسیار خوبی هست که در ادامه به آن میپردازیم.


نگاه اول

PUMA ULTRA 3.1 INDOOR


در ظاهر و نگاه اول مشخص است که پوما این سری را متناسب با سبک بازی سرعتی و رو به جلو طراحی نموده که از ظاهر و حالت تهاجمی کفش میتوان آن را تشخیص داد.
بدنه
بدنه کفش کاملا پارچه کشباف هست که در فیت شدن حرفی برای گفتن دارد ، فناوری MATRYXMESH در بدنه باعث ارائه یک بدنه سبک با پویایی خیلی خوب شده که بخوبی پای بازیکن را پوشش میدهد.


زبانه و یقه

PUMA ULTRA 3.1 INDOOR


همانند عمده کفش های سرعتی، پوما در این مدل نیز از یقه و زبانه کاملا کشباف و یک تکه استفاده نموده تا حس خوب فیت شدن را در هنگام پوشیدن و البته جابجایی های سریع به بازیکن منتقل کند.


کنترل و دریبلینگ

PUMA ULTRA 3.1 INDOOR


برای کنترل بهتر توپ و همچنین حمل بهتر آن در هنگام سرعت و دریبلینگ پوما از فناوری GRIPCONTROL بر روی کفش استفاده نموده تا بخوبی توپ روی کفش اصطکاک داشته و مانع از لغزش آن شود و در نتیجه بازیکن تسلط خوبی روی توپ داشته باشد.


زیره کفش

PUMA ULTRA 3.1 INDOOR


جنس زیره اولترا 3.1 همانند اکثر کفش های فوتسال از EVA هست که باعث دوام و چسبندگی خوبی زیره کفش با سطح زمین میشود.
الگوی پیاده شده در زیره کفش نیز به چسبندگی و همچنین جابجایی های سریع بدون لیز خوردن و از دست دادن تعادل کمک می کند.

PUMA ULTRA 3.1 INDOOR


فوم جذب شوک نیز در زیره کفش(به رنگ سفید) بکار رفته تا بخوبی ضربات و کوبش های سطح زمین را دفع و پخش کند و باعث کمترین آسیب به پا و کمر شده و همچنین به برداشتن گام های روان کمک کند.

طراحی زیبا ، بدنه سبک با قابلیت فیت شدن خیلی خوب کفش فوتسال اولترا 3.1 را یک گزینه خیلی خوب برای فوتسالیست های سرعتی و رو به جلو نموده است

مشاهده و خرید کفش فوتسال سری ULTRA

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *