معرفی و بررسی کفش فوتبال پوما اولترا 1.3

بعد از اینکه کفش فوتبال پوما سری فیوچر جای خود را به تازه نفسی بنام اولتراULTRA داد، خیلی زود بواسطه وزن بسیار کم و رویه پیشرفته اش بین فوتبالیست ها محبوب شد. ولی این پایان ماجرا نبود و پوما در مدت زمانی کوتاه اقدام به بروز کردن کلی این کفش نمود، طوری که هیچ شباهتی بین این دو نسل با فاصله زمانی کوتاه دیده نمیشود.

در نسل جدید که در واقع نسل سوم سری اولترا محسوب میشود با مدل 1.3 که تاپترین این مدل کفش فوتبال هست، بر روی کشبافی و فیت شدن کفش تمرکزی ویژه صورت گرفته که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

نگاه اول

در نگاه اول با دیدن ظاهر کفش عاشق آن می شوید، ظاهری بسیار شیک و سبک و فرمی بسیار زیبا که هر فوتبالیستی را شیفته خود می کند.

بدنه

puma ultra 1.3

بدنه کفش به لطف فناوری جدید MATRYXEVO کاملا کشباف طراحی شده تا در بهترین حالت ممکن با پای بازیکن فیت شود و چیزی از کفش های تاپ هم رده خود مثل سری ایکس آدیداس و مرکوریال نایک کم نداشته باشد.

بدنه کفش دارای چندین لایه بسیار نازک هست که هر لایه در حفظ پای بازیکن یک نقش را ایفا می کنند و اینها همگی به لطف فناوری SPEEDCAGE میسر شده.

puma ultra 1.3

فناوری ULTRACUT نیز در برش بسیار دقیق و ظریف لایه های مختلف و کمترین پرتی لایه های وصل شده بهم سهم مهمی را بخود اختصاص داده است.

کنترل

برای کنترل هر چه بهتر توپ پوما بواسطه فناوری GRIPCONTROL برجستگی های ریزی را روی جلوی بدنه کفش ایجاد نموده تا توپ بخوبی در تسلط بازیکن باشد.

puma ultra 1.3

همچنین کفی داخل کفش نیز ازفناوری NANOGRIP بهره میبرد تا پای بازیکن در بهترین حالت ثبات خود در داخل کفش قرار گرفته و هنگام چرخش و تغییر مسیر لغزندگی و چرخش پا در کفش پیش نیاید.

زیره کفش

puma ultra 1.3

زیره کفش بصورت کاملا یکپارچه طراحی شده و همانند کفش های نایک خبری از طراحی دوتکه و جزیره ای نیست.

فناوری پیشرفته PEBAX SPEEDUNIT باعث خمش و در عین حال استحکام و سبکی فوق العاده کفش شده تا در کارهای سرعتی کمک بسزایی به بازیکن کند.

میخ های کفش بصورت فلشی طراحی شده تا بهترین درگیری را با سطح زمین برای سرعت گرفتن و تغییر مسیر داشته باشد.

نسل جدید کفش فوتبال پوما سری اولترا اگر بهتر نباشد هیچ چیزی کم از سری مرکوریال یا ایکس ندارد و پا به پای آنها دارای بهترین ویژگی ها برای یک بازیکن سرعتی می باشد.

مشاهده و خرید کفش فوتبال پوما سری اولترا

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *