آندرآرمور

رئال مادرید در حال بستن قراردادی جدید و رکورد شکنانه با آندرآرمور؟

آیا آندرآرمور در حال آماده شدن برای بستن بزرگترین قرارداد تاریخ کاری خود در اروپا است؟ بر اساس گزارش های رسیده از خبرگزاری های اسپانیایی برند آندر آرمور در حال مذاکره با رئال مادرید در رابطه با بستن قراردادی رکورد شکنانه و تهیه البسه این باشگاه معتبر اروپایی است.

آمار و ارقامی که از این مذاکره لو رفته صحبت از قراردادی به ارزش 150 میلیون یورو برای هرسال است که اگر به واقعیت بپیوندد مثل یک بمب قوی بازار دنیای اسپانسرینگ باشگاه های ورزشی را خواهد ترکاند.

رئال مادرید

تا به امروز رئال مادرید همیشه زیر سایه باشگاه های متمولی مثل منچستر یونایتد به عنوان درآمدزا ترین و پولدارترین باگشاه دنیا و بارسلونا به عنوان رقیب همیشگی اش بوده ، حالا فرصتی مناسب پیش آمده تا یکبار دیگر کهکشانی ها گوی سبقت را از این دو باشگاه نامبرده بربایند.

از سال 1998 تا به امروز آدیداس و رئال مادرید همیشه یک همکاری عالی و سوداورانه برای هر دو طرف را داشته اند و این قرارداد تا سال 2012 ادامه داشت و در سال 2016 تا سال 2020 این قرارداد تامین البسه به ارزش سالانه 40 میلیون یورو تمدید شد.

رئال مادرید

این بمعنی اینست که یک فرصت طلایی برای رئال و اندرآرمور پیش آمده تا با پیشنهاد اغوا کننده این غول آمریکایی هر دو طرف تکانی اساسی به خود بدهند و اندرآرمور نیز از زیر سایه نایک و آدیداس کمی خارج شود و در زمینه فوتبال نیز به سطح اول دنیا برسد.

آندرآرمور در کشور خود یک وضعیتی عالی را دارد تجربه میکند و با تاپ ترین ستاره ای دنیای ورزش مثل استفن کری ، تام بردی ، جردن اسپیس و مایکل فلپس قراردارد دارد ، ولی وضعیت این برند در اروپا (فوتبالکالا) کمی متفاوت است و واقعا نیاز به یک جهش رو به جلو احساس میشد. ، هم اکنون یکی از تاپ ترین باشگاه ها اروپایی که اندرآرمور قرارداد تامین البسه آن را بر عهده دارد باشگاه تاتنهام است.

آندرآرمور

هر سه باشگاه منچستر یونایتد ، بارسلونا و رئال مادرید ادعای بزرگترین باشگاه دنیا را دارند و این ادعا در عمل نیز ثابت شده ، منچستریونایتد سال قبل قراردادی به ارزش 95 میلیون یورو را با آدیداس بثبت رساند ، بارسلونا نیز قراردادی به ارزش 85 میلیون یورو را با نایک ثبت نمود و حالا نوبت رئال است تا این رقم را نیز مانند خیلی از رکوردها که دست خودش است را به نام خود کند.

باید منتظر ماند و دید که مذاکرات وسوسه انگیز دوطرف بکجا خواهد رسید ، نظر شما در خصوص این قرارداد و حضور قدرتمند اندرآرمور در فوتبال اروپا چیست؟

1 پاسخ
  1. میلاد
    میلاد می گوید:

    رئال مادرید بزرگترین و پر افتخارترین باشگاه دنیاست.ثروتمند بودن دلیل بر بزرگ بودن باشگاه نیست.وگرنه تیمای عربی و چینی هم خیلی ثروت دارن.هرچند رئال مادرید ثروتمندترین باشگاه دنیاست

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *