دستکش فوتبال reusch ریوش

معرفی و بررسی دستکش فوتبال برند ریوش مدل reload supreme g2

دستکش reusch ریلود سوپرمی جی2 جدیدترین مدل از سری reload محسوب میگردد ، نمیدانم تا چه حد با برند ریوش reusch آشنایی دارید ولی همین قدر بدانید که از بهترین برندهای تولید کننده دستکش در دنیا محسوب میگردد و از محدود برندهایی هست که فقط به طراحی و تولید دستکش فوتبال میپرداز و قاعدتا زمانی که یک برند تمام تمرکز خود را بر روی تولید یک محصول میگذارد از لحاظ کیفی هم باید با سایر برند ها یک سر و گردن بالاتر باشد ، حتی برند های بزرگی مثل نایک و آدیداس.

بالاترین سطح دریافت grip و مهار توپ

دستکش جی2 از نرم ترین لاستیک های موجود در دنیا ساخته شده که نهایت چسپندگی را در شرایط مختلف فراهم می کند. لاستیک بکار رفته در مدل جی2 در واقع نسخه توسعه یافته از جی1 است که عملکردی خیلی بهتر از نسخه قبلی خود دارد،بخصوص در شرایط جوی مختلف.
علاوه بر این لاستیک بکار رفته در جی2 از لحاظ مقاومت نیز عملکرد عالی دارد و باعث افزایش طول عمر این دستکش شده و خیلی دیر دچار فرسایش میشود.
اگر به پشت انگشت شصت دقت کنید در محل اتصال این انگشت با انگشت اشاره از لاستیک معمول بکار رفته در سایر نقاط دستکش استفاده نشده و در عوض بجای آن الیافی پارچه مانند و منفذ دار بکار رفته که باعث آزادای کامل حرکت انگشت شصت شده بخصوص برای باز کردن کامل دست و حرکت روبه جلو و عقب آن.

دستکش فوتبال reusch ریوش
در سطح کف دستکش یک الگوی سیلیکونی غیر قابل مشاهده دیده میشود که باعث افزایش قدرت چسپندگی و کنترل عالی توپ میشود حتی در مواقعی که شرجی یا باران در کف دستکش باشد.

دستکش فوتبال reusch ریوش

تسمه نگهدارنده مچ دست باعث فیت شدن و اندازه کردن شخصی دستکش میشود و این اندازه میتواند به انتخاب شما ثابت بماند تا در استفاده مجدد نیاز به وقت گذاشتن برای اندازه کردن نداشته باشید.

دستکش فوتبال reusch ریوش

دستکش فوتبال reusch ریوش

دو انگشت وسط در سر آنها بصورت برجسته و برآمده طراحی شده تا بخوبی هم برای مشت کردن و هم محافظت از انگشتان شما عملکرد عالی داشته باشد.

دستکش فوتبال reusch ریوش
اگر به کناره های هر انگشت نگاه کنید در این قسمت از لاستیک زیر و روی انگشت استفاده نشده و از همان الیاف توری در انشگت شصت استفاده شده و شما حتما دلیل این طراحی را درک نموده اید و آن آزادی و انعطاف انگشتان برای مشت و باز کردن آنهاست و علاوه بر این هوا نیز بصورت قابل قبولی در بین انگشتان میچرخد تا رطوبت و عرق باعث التهاب انگشتان نشود و البته این موضوع ممکن است در طول زمستان یک نقطه ضعف حسوب گردد و باعث سرد شدن سر انگشتان شود.
در قسمت مچ دست شاهد برجستگی های شیاری شکل هستیم که هم باعث آزادی حرکت مچ به بالا و پایین و طرفین شده و هم در عین حال باعث نگه داشتن مچ میشود تا بنوعی یک محافظ و نگه دارنده نیز باشد.

ظاهر

عبارت reusch در امتداد انگشت اشاره درج شده و عبارت proflex نیز در انتهای انگشت اشاره و در انگشت شصت نیز عبارت G2 ultrasoft ، در حاشیه روی مچ بند دستکش نیز عبارت reload superme قابل مشاهده است.

دستکش فوتبال reusch ریوش
عبارات زیر و محل قرار گیری آنها را از آن جهت خدمتتان عرض نمودیم تا بدانید که در یک دستکش اصل این عبارات کجا درج شده و در صورت مشاهده مغایرت باید به اصل بودن دستکش شک نمود.
همانطور که خدمتتان عرض نمودیم برند ریوش از بهترین های تولید کننده دستکش در دنیاست و البته متاسفانه در ایران کمتر شناخته شده است و ما سعی می کنیم که شما را با محصولات این برند بیشتر آشنا کنیم.
اگر دروازه بان هستید و تجربه استفاده از این برند را دارید ، حتما تجارب ارزشمند خود را با دوستانتان در میان بگذارید

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *