کفش فوتسال

10 کفش فوتسال پیشنهادی فوتبال کالا برای پاهای پهن

اگر مقالات ما را دنبال کرده باشید مقاله ای را به معرفی 5 کفش فوتبال برای بازیکنان با پاهای پهن اختصاص دادیم و راهکار های کلی نیز در این خصوص پیشنهاد دادیم ، حالا برای ادای دین به فوتسالیست های عزیز در این مقاله به معرفی کفش های فوتسال مناسب پاهای پهن خواهیم پرداخت و راهنمایی اجمالی در انتخاب درست کفش را ارایه خواهیم داد ، پس با ما همراه باشید.
در ابتدا به موارد کلی جهت انتخاب درست و مناسب کفش خواهیم پراخت و در ادامه جهت سهولت و آشنایی بیشتر با مدل کفش ها ، 10 مدل کفش مناسب پاهای پهن را معرفی خواهیم نمود.
البته این نکته را در نظر داشته باشید که معرفی مدل کفش تاریخ انقضا دارد زیرا با گذشت زمان مثلا یک سال کمتر یا بیشتر ممکن است مدل معرفی شده قدیمی شود و یا اصلا در بازار یافت نشود ، پس بهتر است که اصول کلی را بخوبی یاد بگیریم که اگر خودمان خواستیم در فروشگاه های فیزیکی یا فروشگاه های آنلاین خرید کنیم، با دانستن مشخصات کفش تشخیص بدهیم که کفش مناسب پاهای پهن شما هست یا خیر.
مشکل از کجا شروع میشه؟
اگر بخواهیم آماری به قضیه نگاه کنیم درصد افرادی که دارای پاهای پهن و عریض هستند در اقلیت هستند و البته پاهای کوچیک و باریک نیز همینطور و عمده بازیکنان دارای پاهای معمولی هستند ، پس چیز غیر معقولی بحساب میاد که برند های تولید کننده کفش بخواهند قالب کفش رو پهن یا کوچیک طراحی کنند و هدف عمده آنها کسب رضایت اکثریت هست ، پس تقریبا مشکل از همینجا استارت میخوره که عمده کفش های موجود در بازار ممکنه پای شما به عنوان کسی که دارای پاهای پهنی هستید را اذیت کنه چون قالبشون عمدتا برای پاهای معمولی طراحی شده و در همون آغاز تست کردن یک کفش ، حس تنگی باعث ازردگی خاطر و تو ذوق زدن شما میشه چون نمیتونید از کفشی که خوشتون اومده استفاده کنید.
ولی نیمه پر لیوان رو هم در نظر بگیرید که برند های مختلف شما رو فراموش نکردند ، شاید مثل بقیه دستتون برای انتخاب باز نباشه ولی خلع سلاح هم نیستید و در میان هر برند گزینه های خوبی رو می تونید پیدا کنید ، که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.
چه نوع کفش های برای پاهای پهن مناسبه؟
موقعی که بدنبال خرید کفش فوتسال برای پاهای پهن هستید دو نکته اصلی رو همیشه مد نظر داشته باشید نکته اول رویه منعطف و نکته دوم قالب و فرم مناسب کفش که شکلی باریک نداشته باشه مخصوصا در جلوی کفش که انگشتان قرار می گیرند ، هر دوی این نکات مکمل هم هستند.
چه رویه هایی منعطف هستند؟
برند های مختلف سازنده کفش های فوتسال راهکار و فناوری های مختلفی را برای منعطف نمودن بدنه و رویه کفش استفاده می کنند که به دو راهکار اصلی اشاره می کنیم
راهکار اول
استفاده از الیاف مصنوعی شبه جوراب که بخوبی دور پا را پوشش میده و فرم قالب پا را بخودش میگیره ، حالا قالب پا میتونه باریک یا پهن باشه.
مزیت : بیشترین تماس مستقیم بین توپ و پا مانند حس برهنگی پا بواسطه شکل جورابی آن و داشتن کنترل بهتر روی توپ.
عیب : ممکن است پس از مدتی بدلیل فشار زیاد وارده از طرف کناره ها فرم اولیه خود را از دست بدهد یا راحتی اولیه خود را برای پا فراهم نکند.
راهکار دوم
استفاده از چرم طبیعی یا مصنوعی در ساختار و جلوی کفش است که سنتی ترین نوع راهکار برای انعطاف و راحتی کفش است که تا به الان محبوبیت خاصی داشته است ، البته چرم طبیعی در درجه اول اهمیت است.
مزیت : انعطاف عالی و دوام بالا در مقابل فشار ، قابلیت جا باز کردن خوب و راحتی خیلی خوب پا در کفش.
عیب : شل بودن رویه کفش در مقایسه با الیاف شبه جوراب که ضخامت بیشتری هم دارند و تماس مستقیم پا و توپ را کمتر می کنند.
همانطور که مشاهده نمودید این دو راهکار مزایا و معایب خاص خود را داشتند و این بستگی به نیاز و انتظار شما از کفش مورد نظرتان دارد.
اگر دوست دارید حس بهتری از تماس مستقیم را تجربه کنید راهکار اول و اگر بیشتر به دوام و راحتی اهمیت می دهید راهکار دوم مناسب شماست.

اصل مطلب

به عنوان مقدمه آنچه که لازم بود را خدمتتان گفتیم و میرویم سراغ برندها کدام یک بیشتر هوای پاهای پهن شما را دارند ، در دنیای کفش های فوتسال قضیه کمی نسبت به دنیای کفش های فوتبال تفاوت دارد و ترتیب اولویت کمی جابجا میشود.
در زیر من به خصوصیات کلی کفش های تولیدی برندها میپردازم و سبک طراحیشون رو بررسی می کنم و در آخر 10 مدل کفش فوتسال مناسب پاهای پهن رو معرفی خواهم کرد.

جوما

کفش فوتسال جوما
برند اسپانیایی جوما در میان فوتسالیست ها به تولید کفش های بادوام ، منعطف و راحت شهره است و هر وقت به یک فوتسالیست حرفه ای بگین که چه کفشی از همه بیشتر راحتی رو باهاش تجربه کردین مطمئنا جوما رو نام میبره ، البته اگر تجربش کرده باشه.
استفاده از چرم طبیعی اعلی در رویه و میانه کفش ، استفاده از الیاف پارچه ای بسیار نرم در ساختار داخلی ، و انعطاف بسیار خوب گوشه گوشه کفش از جمله اصول اساسی جوما در طراحی کفش هایش است.

میزانو

کفش فوتسال میزانو
میزانو همانند شاهکار های خود در زمین فوتبال در زمینه فوتسال نیز حرفی برای گفتن دارد و اینجا نیز با استفاده هنرمندانه از چرم طبیعی در کفش ، انعطاف و راحتی فوق العاده ای را خصوصا برای پاهای پهن فراهم میکند.
عمده کفش های فوتسال مورد نظر ما در این برند ژاپنی در سری sala خلاصه میشود که خود به مدل های مختلفی تقسیم میشود ، sala premium ، sala club و sala calssic از جمله کفش های بی نظیر این برند هستند که در بخش معرفی حتما به ان خواهیم پرداخت.

آدیداس

کفش فوتسال آدیداس
آدیداس سبک طراحی کفش های فوتسالش معمولا دارای پوزه ای باریکه و بیشتر مناسب پاهای معمولیه و کمتر میشه داخل مدل های مختلفش کفشی رو پیدا کرد که قالب و رویه ای مناسب پاهای پهن داشته باشه ولی با این وجود هستند مدل هایی که برای پای پهن مناسب باشه.
سری ace آدیداس میشه با جستجوی خوب چند مدل کفش رو داخلش معرفی کرد ولی سری x رو پیشنهاد نمی کنم چون اکثرا دارای پوزه و شکلی باریک و معمولی هستند.
آدیداس copa و آدیداس classic نیز دو سری دیگر آدیداس هستند که البته در ایران کمتر پیدا میشه ولی در صورت دسترسی گزینه های خوبی رو بواسطه رویه چرمی آن میتوانید داخلش پیدا کنید.

نایک

کفش فوتسال نایک
نایک در میان سری های مختلف خود تفاوت قالب خوبی داره و با کمی جستجو براحتی میشه کفش مناسب پاهای پهن با رویه منعطف رو پیدا کرد.
بترتیب مناسب بودن سری تمپو و مجیستا سری هایی هستند که میشه داخل مدل های متعدد و متنوعش کفش مناسب پاهاتون رو پیدا کنید ، بخصوص در سری تمپو که گزینه های زیادی رو میشه داخلش پیدا کرد.

پوما

کفش فوتسال پوما
در میان برند پوما که البته کفش های فوتسال این برند چندان استقبالی از ان در ایران نمیشود و یا بهتر است بگوییم که زیر سایه نایک و آدیداس است ، نیز مدل هایی هستند که بخاطر جنس و فرم کفش مناسب پاهای پهن هستند.
سری evopower و سری five دو سری هستند که میتوان در ان کفش مناسب را پیدا کرد.
بیش از این مطلب رو طولانی نمی کنم و میرویم سراغ 10 کفش فوتسال پیشنهادی فوتبال کالا مناسب پاهای پهن.

1- میزانو sala classic II و میزانو sala club II

کفش فوتسال میزانو

کفش فوتسال میزانو سالا کلاسیک 2

 

کفش فوتسال میزانو

کفش فوتسال میزانو سالا کلاب 2

میزانو در سالا کلاسیک 2 و سالا کلاب 2 تقریبا از یک روش طراحی و ساخت پیروی کرده یعنی نیمه جلویی کفش تمام چرم طبیعی و نیمه عقبی کفش الیاف توری پارچه ای منفذ دار ، هر دو ماده دارای انعطاف بالایی هستند ، چرم طبیعی جلوی کفش باعث انعطاف و راحتی بی نظیری برای پاهای پهن خواهد شد و در کنار قابلیت جا بازکردن عالی و دوام فوق العاده این دو مدل کفش را گزینه ای ایده آل برای پاهای پهن ساخته است و قسمت میانه و عقب کفش نیز هم باعث سبکی و هم راحتی عالی پا در کفش خواهد شد که بخوبی دارای قابلیت تهویه هوا نیز می باشد ، از لحاظ قالب نیز همانطور که در تصویر مشاهده می کنید هر دو کفش دارای قالب مناسبی هستند.
2- جوما top flex و جوما super regate

کفش فوتسال جوما

کفش فوتسال جوما سوپر ریگیت

Joma super regate اگر چه در ساخت آن از چرم استفاده نشده ولی آنقدر هنرمندانه از الیاف منعطف و منفذ دار در آن استفاده شده که دست کمی از کفش های چرمی ندارد ، قالب کفش نیز برای پاهای پهن مناسب است و پوزه باریکی ندارد ، زیره کفش نیز بواسطه فوم جذب شوک بخوبی وزن بازیکن را تحمل و کمترین فشار را به پا وارد می کند.

کفش فوتسال جوما

کفش فوتسال جوما تاپ فلکس

Joma top flex بر عکس super regate در جلوی آن از چرم طبیعی استفاده شده که انعطافی بهتر و راحت تر را فراهم میکند و میانه کفش نیز از روکشی مخملی و البته بسیار نرم و راحت استفاده شده که تا تاپ فلکس را به کفشی ایده آل برای راحتی و انعطاف مخصوصا برای پاهای پهن تبدیل سازد.
3- نایک tiempo genio II و نایک tiempo mystic v

کفش فوتسال نایک

کفش فوتسال نایک تمپو جنیو 2 چرم

 

کفش فوتسال نایک

کفش فوتسال نایک تمپو میستیک 5

تمپو جنیو 2 و تمپو میستیک 5 در زمینه انعطاف و راحتی آنقدر شناخت هشده هستند که نیازی به توضیحات تفصیلی بیشتر نیست ، چرم طبیعی و عالی کانگورو در کنار قالب و زیره مناسب و منعطف این دو مدل کفش را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها برای پاهای پهن در میا ن فوتسالیست ها نموده است. این دو کفش به دوام و راحتی نیز مشهور هستند.
اگر تصمیم به خرید این دو مدل کفش گرفتید ابتدا جنیو 2 و بعد میستیک 5 را در اولویت خود قرار دهید.
4- آدیداس x 15.3 leather و آدیداس ace 16.3 leather) leather به معنای چرم است)
همانطور که قبلا گفتم آدیداس برای پاهای پهن گزینه های مناسبی آنطور که باید نداره ولی گزینه هایی هم که تو چند مدل خاصش پیدا میشه کفش های ایده آلی هستند که علاوه بر شکل و رویه منعطف دارای ویژگی کفش های روز و سرعتی نیز می باشد.

کفش فوتسال آدیداس

کفش فوتسال آدیداس ایکس 15.3 چرم

آدیداس ایکس 15.3 چرم همانند مدل 15.1 نسخه چمن خود دارای رویه بسیار نرم و منعطف از جنس چرم مصنوعی هست که گزینه ایده آل برای جا باز کردن و انعطاف ویژه پاهای پهن است.

کفش فوتسال آدیداس

کفش فوتسال آدیداس ایس 16.3 چرم

آدیداس ایس 16.3 چرم نیز همانند مدل بالا نسخه فوتسالی از مدل 16.1 فوتبال چرم هست که در داشتن ویژگی بروز بودن و تعهد به اصالت کفش های با رویه چرم مثال زدنی است این مدل کفش برخلاف مدل بالا از چرم طبیعی هست که قاعدتا کیفیت بهتری خواهد داشت.
این نکته را متذکر شویم که قاعدتا کیفیت چرم طبیعی از چرم مصنوعی بالاتر است ولی چرم مصنوعی نیز نسخه اصلاح شده چرم طبیعی است که سعی شده عیب های چرم طبیعی را برطرف سازد مثل مقاومت در مقابل آب و رطوبت که معمولا به چرم طبیعی آسیب میزند.
5- پوما evopower 4.3 و پوما invicto sala leather

کفش فوتسال پوما

کفش فوتسال پوما اوو پاور 4.3

اوو پاور 4.3 همانند نسخه 1.3 فوتبال خود دارای رویه ای مصنوعی و البته بسیار منعطف است که بخوبی جا را برای پاهای پهن شما باز خواهد کرد و بهترین حالت فیت شدن بدون احساس تنگی را فراهم می کند ، راحتی و دوام از دیگر ویژگی های این کفش هستند.

کفش فوتسال پوما

کفش فوتسال پوما اینویکتو سالا چرم

پوما اینویکتو سالا چرم در واقع نسخه کفشی با طراحی سنتی برای راحتی و دوام است ، تلفیق چرم طبیعی در جلو و روکش مخملی و نرم در میانه و بدنه با الیاف مصنوعی و سبک در عقب کفش از اینویکتو سالا کفشی نمونه برای پاهای عریض وپهن ساخته که هرآنچه از یک کفش را انتظار دارید میتوانید در آن پیدا کنید ، انعطاف در جلو برای جا باز کردن ، میانه نرم و راحت و عقب سبک و عالی از جمله ویژگی های بارز این مدل کفش از پوما هست.

من سعی کردم که با وسواس زیاد از میان برندها ایده آل ترین مدل ها را بهتون معرفی کنم و شاید مدل هایی باشند که مد نظر شما بوده و در لیست جایشان خالیست و اگر نام میبردم لیست بلند بالایی میشد ،  تنها مشکل شما شاید کمیاب بودن بعضی مدل ها تو ایرانه که البته به همین خاطر از هر برند دو مدل رو معرفی کردم که دستتون برای انتخاب بازتر باشه.
امیدوارم با مطالعه قسمت اول مقاله در کل توانسته باشم بهتون کمک کنم که درک کنید چه نوع کفش با چه خصوصیتی میتونه مناسب فرم پای شما باشه و در قسمت دوم نیز با معرفی مدل های متنوع از برند های مختلف سعی کردم که مسئله رو کاملا برای شما شفاف کنم.
از همه شما دوستان عزیزی که این مقاله رو مطالعه نمودین این خواسته را دارم که اگر نظر و پیشنهادی در این خصوص دارین حتما در قسمت نظرات مطرح کنید تا بتوانم در مقالات بعدی مطالب با کیفیت تری را به شما تقدیم کنم و بتوانم در انتخاب کفش و سایر تجهیزات واقعا به شما کمک کنم.

74 پاسخ ها
 1. fazel
  fazel می گوید:

  سلام مطالب خیلی مفید بود ممنون از زحمات شما می خواستم بدونم کفشهای جدید الاستیکو سوپرفلای چه تفاوتیس با کفشهای معمولی دارند با تشکر

  پاسخ
  • محمد زیارتی
   محمد زیارتی می گوید:

   سلام فاضل عزیز
   خواهش میکنم انجام وظیفه هست.
   جسارتا مدل الاستیکو سوپرفلای جزو نسل اول کفش های یقه دار محسوب میشه ولی دارای امکانات خوبی هست ، دقیقا متوجه نشدم که منظور جنابعالی چه کفش های معمولی هست.
   ولی در کل داشته یقه پویا و منعطف ، بدنه مجهز به فناوری flyknit که باعث میشه بدنه مثل یک جوراب منعطف باشه و براحتی پا رو بپوشونه ، فناوری flywire که کابل هایی هست که از کناره کفش برای حمایت بهتر از پا رد شده ، فناوری nike skin که باعث لمس بهتر و طبیعی تر توپ میشه ، همگی جزوی از قابلیت های این کفش هست.
   سوالی داشتید در خدمتتون هستیم

   پاسخ
 2. توحید الهی
  توحید الهی می گوید:

  مقاله بسیار مفید.ازینکه به اقلیت بها دادید کمال سپاسگذاری را دارم

  پاسخ
 3. امیرحسین
  امیرحسین می گوید:

  با عرض سلام،
  بنده اخیرا کفش tiempo mystic vic خریدم بصورت اینترنتی،واقعا تو پام نمیره بس تنگه الانم میخوام تعویض کنم احتمالا جینو دو بگیرم بازم میترسم نره تو پام😂
  راهنمایی کنید ممنون میشم

  پاسخ
  • محمد زیارتی
   محمد زیارتی می گوید:

   سلام امیر حسین عزیز
   باید ببینید که دلیل نرفتن تو پاتون چی هست سایزتون نیست یا پاهاتون پهنه که نمیره؟
   چون سری تمپو بدنه منعطف و خوبی داره و تعجب می کنم که میفرمایید پاتون نمیره داخلش.
   اینکه شما پاتون داخل کفش این مدل تمپو نمیره با تعویض مدل حل نمیشه و احتمال زیاد مجدد همین مشکل رو داشته باشید ، اول ببینید که سایزتون رو درست انتخاب کردید؟

   پاسخ
  • محمد زیارتی
   محمد زیارتی می گوید:

   سلام امیر عزیز
   اگر موقع پوشیدن کفش سینه پاتون بسختی توی کفش جا میشه حتی وقتی کفش سایز پاتون هست و موقعی که هم بازی می کنید بشدت به کناره های جلوی پاتون فشار میاد تقریبا باید مطمئن بشید که پاتون پهنه.

   پاسخ
 4. ali
  ali می گوید:

  سلام من طول پام 27 و عرض پام 10 سانتی متر هست. ادیداس اورجینال چه کفشی و چه سایزی بپوشم مناسبه؟ تشکر

  پاسخ
 5. علی
  علی می گوید:

  سلام،میخوام یک کفش فوتسال بگیرم،یه چیز عالی،البته بگم که وزن من زیاده 100 کیلو هستم،وقد من180،پاهام پهنه،تو سالن بازی میکنم به آشیل پا وکف پا من خیلی فشار میاد،چه کفشی مناسبه،که تحمل کنه وزن من،وچیز خوبی باشه،ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
 6. علی
  علی می گوید:

  قیمتها کفش خیلی بالاست،خودتون چه پیشنهاد میدن،البته اگه بشه هم تو چمن سالن وهم سالن بازی کرد،

  پاسخ
  • محمد زیارتی
   محمد زیارتی می گوید:

   سلام علی عزیز
   محصولت اورجینال هستند و قیمت به همین شکل هست
   اگر چاره ای جز خرید یک کفش ندارید میتونید یک کفش فوتسال خوب بگیرید که تو چمن مصنوعی 5 نفره هم ازش استفاده کنید ، ه زیره کفش خوب دقت کنید که امکان درگیری لازم رو با سطح چمن داشته باشه که باعث لی خوردنتون نشه. سری تمپو که عرض کردین مناسبتون هست و تو چمن هم خوبه ولی موقعی که چمن خیس هست خیلی باید مواظب باشید که سر نخورید.
   بابت قیمت هم شما با توجه به پولی که دارید میتونید کفش های با کیفیت پایین تری رو خرید کنید از سری تمپو که قیمتشون گویای کیفیتشون هست.

   پاسخ
 7. محمدم
  محمدم می گوید:

  سلام خسته نباشید
  کفش سالنی سایز 48 چیزی هست بتونم بخرم؟؟؟؟اکثرا اخرین سایزشون 45 هست
  تا جالا چندتا تیم رو بخاطر نداشتن کفش ازدست دادم لطفا راهنمایی کنین

  پاسخ
  • محمد زیارتی
   محمد زیارتی می گوید:

   سلام محمد عزیز
   بله کفش هایی که جدید ما وارد سایت می کنیم و فول سایز هستند عمدتا سایز 47.5 و 48 رو هم دارند و کفش های قدیمی تر هم همینطور چون سایز پرمصرفی نیسند که زود تموم بشه
   لینک زیر لینک کلی کفش های فوتسال ماست که می تونید از طریف فیلتر برندتون رو هم انتخاب کنید یا همش رو نگاهی بندازید(هر کفشی که مد نظرتون بود بازش کنید و در قسمت انتخاب سایز مشاهده کنید که چه سایز هایی رو موجود داره). لینک راهنمای خرید هم بالای سایت هست.
   http://footballkala.com/product-category/boots/futsal-shoes

   موفق باشید

   پاسخ
 8. javadghafoori803
  javadghafoori803 می گوید:

  باسلام مطالبتون بسیارمفیدو عالی بود دیدمونسبت به انتخاب کفش عوض کرد،میخاستم ببینم واسه پای پهن نایک هایپرونومxمناسبه یانه؟

  پاسخ
  • محمد زیارتی
   محمد زیارتی می گوید:

   سلام جواد عزیز
   هایپرونوم نمیتونه گزینه ای ایده آل برای پلاهای پهن باشه. اولویت اصلی بازیکنان با پاهای پهن باید کفشای با بدنه با انعطاف بالا مانند چرم باشه و کفشای با بدنه مصنوعی انعطاف چندانی ندارند

   پاسخ
 9. Hasan
  Hasan می گوید:

  سلام . ممنون از مطالب خوبتون … لطفا نظرتون را درباره آدیداس اسپیزال را هم بگید … مدل ارجینالش را از کجا میشه گیر آورد ؟

  پاسخ
 10. َA Saleh
  َA Saleh می گوید:

  روز بخیر
  سپاس بی نظیر بابت مقاله خوبتون.
  من به صورت غیرحرفه ای فوتسال بازی می کنم اما مرتب و هفتگی.
  ممنون میشم یه راهنمایی راجع به کفش بفرمایید.
  پنجه های پا پهن هستن و تا حالا از نایکی و آدیداس و لوتو استفاده کردم
  برند جوما رو با توجه به مقاله تون مناسب دیدم. البته اگه رو سالن های لمینت و پارکت لیز نخوره.
  به نظ رشما کدوم مدل رو انتخاب کنم و اگر پیشنهاد بهتری دارید بفرمایید.

  پاسخ
  • محمد زیارتی
   محمد زیارتی می گوید:

   سلام جناب صالح
   ممنون از لطف شما
   جوما سوپر ریگیت و جوما تاپ فلکس هم مناسب پاهای پهن هستند.
   کفش های جوما به کیفیت و دوام هم معروف هستند

   پاسخ
  • محمد زیارتی
   محمد زیارتی می گوید:

   سلام علی عزیز
   روی آسفالت میشه ولی عمرش کوتاه تر میشه ، البته اکثر کفشای فوتسال روز برای آسفالت مناسب هستند.
   روی چمن 5 نفره هم میشه ولی مواقعی که چمن نم دار یا خیس باشه احتمال لیز خوردن هست و خطرناکه و در کل کارایی خود کفش مخصوص چمن رو هم نداره موقع استارت زدن.

   پاسخ
  • فوتبال کالا
   فوتبال کالا می گوید:

   سلام حسین عزیز
   بیشتر مناسب پاهای معمولی هست و فکر نکنم گزینه مناسبی برای پاهای پهن باشه

   پاسخ
 11. حسین
  حسین می گوید:

  ممنون از راهنمایی ارزشمندتان
  کفش نایک تمپو ایکس پروکسیمو ۲ مناسبه ولی تو هیچ سایتی به جز ۲ مدل که مشکل رنگ دارم پیدا نمیشه

  پاسخ
  • فوتبال کالا
   فوتبال کالا می گوید:

   سلام
   متاسفانه چند روزی هست سایت ما مشکل فنی داره و محصولات عمدتا موجود رو ناموجود میزنه ، لطفا به لینک زیر مراجعه کنید و از میان مدل های مدنظرتون کد محصول کفشای مدنظرتون رو بفرستید به همراه سایز مدنظرتون و به این شماره 09906450047 در تلگرام پیغام بدید تا براتون بررسی کنیم که سایزتون واقعا موجود هست یا نه.

   http://footballkala.com/product-category/boots/futsal-shoes/nike-futsal/tiempo-futsal?product_count=45

   در خدمتتون هستیم در تلگرام

   پاسخ
 12. آیدین
  آیدین می گوید:

  با سلام و خسته نباشید
  کفش ادیداس تاپ سالا رنگ نارنجی با سه خط نقره ای مناسب پاهای پهن هست؟ من چند سالی هست که فوتسال بازی نکردم و وزنم زیاد شده. تازه دوباره شروع کردم. نزدیک ۱۰۰ کیلو هستم و ۱۸۳ قدمه. استارتای سریع و شوتای محکمی دارم.

  پاسخ
  • فوتبال کالا
   فوتبال کالا می گوید:

   سلام ایدین عزیز
   لطفا سری کفش رو هم بفرمایید ایس , نمزیز , ایکس و …؟
   برای بازیکنان با پاهای پهن سری نایک تمپو , ادیداس کوپا و در کل کفش های با بدنه چرمی توصیه میشه که هم منعطف هستند و هم مقاوم

   پاسخ
 13. محمد
  محمد می گوید:

  سلام خسته نباشید
  من پاهام پنجه پهنی داره ولی پاشنه پام لاغره چه کفشی های مناسبه منه؟

  پاسخ
  • فوتبال کالا
   فوتبال کالا می گوید:

   سلام
   پاشنه پا که تو همه کفشها تقریبا یکی هست و مهم همون جلوی پا هست ، کفشایی که تو این مقاله معرفی شده مدل بالاترشون یا مشابهشون که رویه چرمی داشته باشه و در کل منعطف با پوزه متوسط و نه باریک

   پاسخ
  • فوتبال کالا
   فوتبال کالا می گوید:

   خیر جناب ربطی نداره

   کفشای مناسب بازی سازی و کنترل توپ بصورت تخصصی روی کفش برجستگی هایی ریز یا درشت تعبیه شده تا توپ بخوبی روی کفش بشینه ، مثل سری نایک فانتوم یا آدیداس پردیتور.

   پاسخ
    • فوتبال کالا
     فوتبال کالا می گوید:

     سلام
     بازیکنانی که پای پهنی دارند متاسفانه نسبت به سایر بازیکنان یکم محدودتر هستند در انتخاب مدل کفش و همین مدل کفشهای معرفی شده در مقاله یا مدلهای بالاترشان گزینه های خوبی هستند که هم در خصوص پهنای پا و همچنین بحث بازیسازی بشما کمک خواهند کرد

     پاسخ
 14. Arman
  Arman می گوید:

  با سلام خسته نباشید
  من پام پهنه بعد فوتسال هم بازی میکنم قدم 180 وزنم 55 بیشتر بازی ساز هستم
  میتونین بگین که کدوم کفش مناسب منه ؟

  پاسخ
  • فوتبال کالا
   فوتبال کالا می گوید:

   سلام
   بازیکنانی که پای پهنی دارند متاسفانه نسبت به سایر بازیکنان یکم محدودتر هستند در انتخاب مدل کفش و همین مدل کفشهای معرفی شده در مقاله یا مدلهای بالاترشان گزینه های خوبی هستند که هم در خصوص پهنای پا و همچنین بحث بازیسازی بشما کمک خواهند کرد

   پاسخ
  • فوتبال کالا
   فوتبال کالا می گوید:

   سلام
   بازیکنانی که پای پهنی دارند متاسفانه نسبت به سایر بازیکنان یکم محدودتر هستند در انتخاب مدل کفش و همین مدل کفشهای معرفی شده در مقاله یا مدلهای بالاترشان گزینه های خوبی هستند که هم در خصوص پهنای پا و همچنین بحث بازیسازی بشما کمک خواهند کرد

   پاسخ
  • فوتبال کالا
   فوتبال کالا می گوید:

   سلام
   بازیکنانی که پای پهنی دارند متاسفانه نسبت به سایر بازیکنان یکم محدودتر هستند در انتخاب مدل کفش و همین مدل کفشهای معرفی شده در مقاله یا مدلهای بالاترشان گزینه های خوبی هستند که هم در خصوص پهنای پا و همچنین بحث بازیسازی بشما کمک خواهند کرد

   پاسخ
 15. Mamad
  Mamad می گوید:

  سلام ممنون از مقاله خوبتون
  من قدم180 و وزنم 55 هست و پای پهنی دارم و تو فوتسال بازی ساز هستم میتونین بگین که کدوم کفش مناسب منه؟

  پاسخ
  • فوتبال کالا
   فوتبال کالا می گوید:

   سلام
   بازیکنانی که پای پهنی دارند متاسفانه نسبت به سایر بازیکنان یکم محدودتر هستند در انتخاب مدل کفش و همین مدل کفشهای معرفی شده در مقاله یا مدلهای بالاترشان گزینه های خوبی هستند که هم در خصوص پهنای پا و همچنین بحث بازیسازی بشما کمک خواهند کرد

   پاسخ
 16. ارمان
  ارمان می گوید:

  سلام قد من 180و وزنم55هست و پاهای پهنی دارم تو فوتسال بازیکن بازی ساز میتونین چند مورد کفش بگین که مخصوص بازیکنای بازیساز باشه؟

  پاسخ
  • فوتبال کالا
   فوتبال کالا می گوید:

   سلام
   بازیکنانی که پای پهنی دارند متاسفانه نسبت به سایر بازیکنان یکم محدودتر هستند در انتخاب مدل کفش و همین مدل کفشهای معرفی شده در مقاله یا مدلهای بالاترشان گزینه های خوبی هستند که هم در خصوص پهنای پا و همچنین بحث بازیسازی بشما کمک خواهند کرد

   پاسخ
 17. عرفان
  عرفان می گوید:

  سلام مقالتون عالی بود ی خسته نباشید به افرادی که به مقاله کمک کردن
  من پام متوسطه
  بعد در فوتسال بازی ساز هستم
  میتونین چند نوع کفش مناسب من بگین
  قدم 170 وزنم 54

  پاسخ
 18. حسن
  حسن می گوید:

  سلام من متاسفانه یا خوشبختانه بجز اینکه پام پهن است ضخیم هم هست یعنی انگشت شصت پام و رویه پام ضخیم هستند و معمولا به رویه کفش فشار میارن که یا کفش سوراخ میشه یا ناخن پام میشکنه که بعدش نمیتونم بازی کنم الان دو تا کفش اوریجینال از ادیداس و جوما هم گرفتم سری ایکس و سری ماکسیما جوما در کل جفتشون رویه تنگی دارن و مجبور میشم کفی رو در بیارم که اونجوری فشار زیادی به کف پام میاد چون تخت میشه کفش اگر ممکنه یه چند مدل معرفی کنید ممنون میشم تو سایت کفش پوما ff365 چشمم رو گرفته ولی زده خیابونی آیا میشه تو سالن هم استفاده کرد و آیا برای پاهای من مناسبه ممنون میشم اگر کامل جواب بدید چون فوتبال رو دوست دارم ولی گیر افتادم

  پاسخ
  • فوتبال کالا
   فوتبال کالا می گوید:

   با سلام
   سلام . کفش هایی که تو این مقاله معرفی شده یا خودشون یا نسخه های بالاترشون مناسب پاهای پهن هستند و بدنه چرمی که تو مقاله توضیح داده شده
   کفشی که میفرمایید مناسب سالن نیست و بیشتر مناسب همون فوتبال خیابونیه

   پاسخ
 19. سعید
  سعید می گوید:

  سلام ممنون از اطلاعات خوبی که در اختیار مردم میزارید. من به غیر از اینکه پای پهنی دارم کف پام صافه و باعث میشه زودتر خسته بشم.به نظرتون چطور کفشی مناسبه منه

  پاسخ
 20. سعید
  سعید می گوید:

  سلام ممنون بابت اطلاعات خوبی که در اختیار میزارید. من پای پهنی دارم به علاوه کف پای صافی هم دارم بنظرتون چطور کفشی مناسب که از فشار و خستگی کف پام کم کنه ممنون

  پاسخ
  • فوتبال کالا
   فوتبال کالا می گوید:

   سلام
   برای خود پای پهن که تو این مقاله کفش های مناسب معرفی شده اند که همین مدلها یا مدلهای بالاترش و یا حتی مشابه این نوع کفش ها مناسب هستند
   برای بحث صافی کف پا بیشتر باید در لوازم پزشکی های معتبر دنبال کفی کفش مخصوص پاهای صاف بگردید و خودم بشخصه کفشی که هم مناسب پای پهن و هم کف پای صاف باشه نمیشناسم که معرفی کنم و بیشتر همون کفی مخصوص هست که مشکلتون رو رفع میکنه

   پاسخ
 21. علی
  علی می گوید:

  سلام و تشکر از به اشتراک گذاری اطلاعاتتون.سوال بنده در مورد قالب کفشهای جوما هست که گویا کمی بزرگتره.پای راست بنده حدود 26 سانتی متر و پای چپ حدود 26.3 سانتیمتر هست.ضمنا پنجه پا هم پهن هست.سایز 41 رو پیشنهاد میدید یا 42.لطفا نظرتون رو در مورد سری mundial جوما هم بیان کنید که مناسب چه نوع بازیکنهایی هست.ممنون از پاسختون

  پاسخ
  • فوتبال کالا
   فوتبال کالا می گوید:

   سلام
   بستگی به مدلش داره و از ظاهر کفش تقریبا میشه متوجه شد که دارای چه قالبی هست و بدنش منعطفه یا خیر

   پاسخ
 22. محمدمهدی
  محمدمهدی می گوید:

  عرض سلام و خسته نباشید بابت این مطلب فوق العاده…یسوالی خدمتتون عرض کنم و اگر لطف کنید به من جواب بدید ممنون میشم…من سایز پاهام ۴۴ و بعضا ۴۵ هم میپوشم..پاهام همونطور ک فرمودید پهن هست و بعلاوه کف پای صافی هم داریم و چون پست اصلیم گلر هست و بیشتر توی این پست بازی میکنم و کفشایی ک میپوشم نیاز به کفی های محکم و با قابلیت ترمز فراوانی میطلبه ولی هر کفشی ک میخرم و میپوشم بعد یک ماه کفی کفش سائیده میشه و اصلا دیگه بدرد پوشیده شدن نمیخوره…حالا لطف میکنید با توجه به این موضوع اسم چند مدلی ک بدردم میخوره رو بگید؟؟؟

  پاسخ
  • فوتبال کالا
   فوتبال کالا می گوید:

   سلام
   برای پاهای لاغر محدودیت خاصی وجود نداره

   باید مشخص کنید که از کفش چه انتظاری دارید و ویژگی بازیتون چی هست

   پاسخ
 23. سید
  سید می گوید:

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من چند وقتیه میخوام کفش اورجینال بخرم(تمپو یا جوما) اما ۳۰ کیلو اضافه وزن دارم و پاهای پهن و گوشتی دارم(کف) و میترسم با کاهش وزن یا به دلیل آب شدن گوشتهای کف پا یا کاهش فشار وزن روی پنجه ها پاها جمع بشن هر کسی هم یه چیز میگه بعضی میگن ربطی نداره و بعضی میگن چرا پهنای پاهات کم میشه از طرفی هم کفش فوتسال باید فیت باشه و اورجینال چندسال کار میکنه و هزینه بالاتری هم داره و دوست ندارم بی گدار به آب بزنم

  ممنون میشم بفرمایید چیکار کنم بگیرم یا پهنای پام بعد کاهش ۳۰ کیلو کم میشه و صبر کنم

  تشکر🌹🙏🏻

  پاسخ
  • فوتبال کالا
   فوتبال کالا می گوید:

   سلام
   جناب اگه پهنای پاتون بخاطر درشتی استخوان پاتون باشه که با کاهش وزن هم تاثیر چندانی نداره که فکر کنید بعدا کفشای معمولی و باریک هم مناسبتون باشه،چون ادمای لاغر با پاهای پهن هم زیاد هستند.
   و اگه هم پهنای پاتون فکر میکنید بخاطر حجم گوشت هست ممکنه کمتر بشته حجم کف پاتون ولی باز فکر نکنم تاثیر چندانی تو انتخاب نوع کفشتون داشته باشه چون تجمع چربی تو پهلو و شکم هست عمدتا و تاثیر محسوسی نباید تو کف پا اتفاق بیفته. نظر شخصی بنده این هست که فعلا دست نگه دارید برای خرید و بعد کاهش وزن اقدام کنید ، چون همه اینها احتمال هست

   سوالی بود در ادامه همین کامنت در خدمتتون هستیم

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *