20 لباس باشگاهی برتر فصل 20/21

بعد از مدتی چندین ماهه تقریبا میتوان گفت که لباس باشگاهی همه باشگاه های برتر دنیا معرفی شده اند، به همین مناسبت در این مقاله سعی کردیم 20 لباس باشگاهی برتر از لحاظ طراحی در فصل جاری 20/21 را معرفی کنیم.

در این مطلب سعی نمودیم طراحی اصیل و خلاقانه را ملاک قرار دهیم و البته ممکن است در این معرفی لباسی بواسطه محدودیت 20 تایی از قلم بیافتد و نمیشد همه طرح های برتر را معرفی نمود.

20 – لباس اول گالاتاسارای

replica shirt

در طراحی لباس گالا همیشه سعی شده دو رنگ اصلی زرد طلایی و قرمز بصورت راه راه و یا دو نیم عرضه شود که اینبار نیز به روش خلاقانه طرح و شبیه به آبرنگ بصورت هم مرز در هم تنیده شده اند.

خرید

19 – لباس اول یوونتوس

replica shirt

شکل راه راه لباس یووه چیزیست که همیشه ملکه ذهن ما هست، ولی هر بار آدیداس با روشی خلاقانه تر و همان طراحی اصیل ما را سورپرایز می کند تا با تکیه بر اصالت همیشگی باشگاه طرحی نو عرضه کند.

اینبار خطوط عمودی مشکی بصورت برس رنگی در جلوی رنگ سفید لباس دیده میشود که بسیار زیبا و خلاقانه هست.

خرید

18 – لباس دوم پاریسن ژرمن

replica shirt

مدتیست که البسه پاریسی ها جزو بهترین های طراحی قرار می گیرند و با وجود سرمایه گذرای کلان روی این باشگاه، لباس آن نیز در خور و شان باشگاه شده.

لباس دوم پاریسن ژرمن با یقه کلاسیک و تم سفید با خط قرمز پهن وسط سینه تا پایین طرحی ساده و زیبا را ایجاد نموده، در این طراحی رگه های زیبایی بصورت نیمه مخفی نیز دیده میشود.

خرید

17 – لباس دوم کورینتیانس

replica shirt

اگر پا را فراتر از باشگاه های اروپایی بگذاریم طرح های بخصوص باشگاه های آمریکای جنوبی بسیار زیبا و جذاب هستند و اینبار لباس دوم کورینتیانس در لیست ما قرار گرفته با تم سیاه سفید.

خرید

16 – لباس دوم منچستر سیتی

replica shirt

پوما در این فصل برای سیتیزن ها سنگ تمام گذاشته و با توجه به المان ها تاریخی شهر طراحی فوق العاده ای را روی لباس اول تا سوم این باشگاه پیاده نموده.

در لباس دوم سیتیزن ها شاهد الگوهایی از پل و قلعه های معروف این شهر هستیم.

خرید

15 – لباس سوم آرسنال

replica shirt

لباس سوم آرسنال علی رغم نظر خیلی ها که می گویند تکراری هست ، بالعکس دارای تم و اتمسفری خاص و با توجه به تم  آسمان استادیوم امارات در بازی های شبانه طراحی شده.

خرید

14 – لباس اول بارسلونا

replica shirt

شاید یکی از کلاسیکترین طرح های باشگاهی را باید طرح لباس بارسا دانست از بچگی تا الان چشممان به یک طرح خوشرنگ آبی.اناری عادت کرده.

ایندفعه نیز شاهد طرح راه راه همین رنگ هستیم منتها اینبار جزییاتی بسیار زیبا به لباس افزوده شده تا هیچوقت شاهد طرحی تکراری برای این باشگاه ریشه دار نباشیم

خرید

13 – لباس سوم لایپزیش

replica shirt

یکی از خوشرنگ و لعاب ترین طرح های لیست 20 تایی ما مربوط به لباس سوم لایپزیش هست که طرحی تقریبا چریکی بر مبنای تم آبی دارد که همانند یک پاندول ساعت شما را هیپنوتیزم می کند.

خرید

12 – لباس سوم یوونتوس

replica shirt

در لیست ما برای بار دوم و اینبار لباس سوم یووه قرار دارد رنگ و طرحی شاده و چشم نواز با ترکیب نارنجی.مشکی دارد و همانند یک بوم نقاشی شما را به وجد می آورد.

خرید

11 – لباس سوم منچستر سیتی

replica shirt

پوما آنقدر در این فصل برای منچسترسیتی سنگ تمام گذاشته که نمیتوان از لباس فوق العاده سوم این باشگاه بسادگی رد شد.

طرحی که خیلی در دنیای مجازی سر و صدا کرد و حسابی طرفداران دنیای فوتبال را سر ذوق آورد، البته بر خلاف نظر خیلی ها که می گویند این طرح با الهام از پارچه های قدیمی بته جقه ایرانی طراحی شده، رسما ازطرف پوما یا حداقل در هیچ جایی اشاره ای به این موضوع نشده

خرید

10 – لباس سوم پاریسن ژرمن

replica shirt

لباس های سوم امسال غوغا کردند و اینبار نوبت لباس سوم پاریسی ها هست که با طرحی زیبا متشکل از رنگ زرشکی و سفید در رده دهم لیست ما قرار بگیرد.

خرید

9 – لباس اول آث میلان

replica shirt

بی شک یکی از زیباترین لباس های اول باشگاهی امسال لباس اول آث میلان هست که باز هم ردپای پوما در این شاهکار دیده میشود ، طرحی کلاسیک و همیشگی منتها با جزییاتی زیبا و مثال زدنی که بصورت براق دیده میشود.

خرید

8 – لباس اول اینترمیلان

replica shirt

رده هشتم ما اختصاص دارد به لباس اول رقیب دیرینه میلانی ها که طرحی فانتزی و جذاب تر دارد و کمی در رعایت اصول کلاسیک راه راه شاهد سنت شکنی هستیم

خرید

7 – لباس سوم والنسیا

replica shirt

بعد از چندین سال شاید در سایه بودن لباس هایی با طراحی تکراری برای خفاش های اسپانیا باز این پوما هست که لباس این باشگاه ریشه دار لالیگا را احیا نموده.

طرح لباس با الهام از کارهای آرتیست محبوب والنسیا یعنی خواکین سورولا ایجاد شده

خرید

6 – لباس دوم ستاره سرخ

replica shirt

بله درست می بینید لباسی از باشگاهی از دسته دو فرانسه که لباسی انقدر زیبا و شکیل داشت که در لیست ما قرار گرفت

تمی سفید با طرح های گل گلی لباس ستاره سرخ را بسیار جذاب و خواستنی کرده.

5 – لباس دوم آرسنال

replica shirt

لباس دوم آرسنال همانند لباس سومش زیبا و چشم نواز طراحی شده و همانند رگه های سنگ گرانیت روی لباس شاهد رگه هایی قرمز هستیم که البته نشان از خون جاری در باشگاه هست.

خرید

4 – لباس دو آژاکس آمستردام

replica shirt

لباس دوم آژاکس طرحی بسیار زیبا و البته با جزییات زیاد دارد که بسیار خلاقانه طراحی شده، تمی آبی با جزییاتی قرمز و البته همان رنگ آبی با طیف های مختلف.

خرید

3 – لباس سوم اینتر میلان

replica shirt

لباس اینتری ها برای بار دوم و اینبار لباس سومشان در تاپ3 ما قرار گرفته که بسیار خوشرنگ و باوقار هست.

راه راه خاکستری مشکی بصورت افقی با جزییات آبی با لوگوی معروف Pirelli واقعا لباس را جذاب کرده.

خرید

2 – لباس دوم آ اس رم

replica shirt

طرحی ساده و بسیار زیبا و استفاده صحیح از تناژ و ترکیب رنگ هایی از یک خانواده با یقه کلاسیک ، لباس دوم آ اس رم را زیبا و خواستنی نموده تا در رده دوم لیست ما قرار بگیرد.

خرید

1 – لباس دوم لیوپول

replica shirt

طرحی فانتزی فیروزه ای مانند یک بوم نقاشی برای لباس دوم لیورپول باعث شد تا این لباس در رده بهترین لباس لیست 20تایی ما قرار بگیرد.

خرید

به پایان بررسی 20 لباس باشگاهی برتر دنیا در فصل 20.21 رسیدیم و اگر لباسی از قلم افتاده در زیر همین مقاله برای ما نظرات خود را بیان کنید

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *