معرفی و بررسی دستکش دروازه بانی TUTO مدل Secutor Elite

برند Tuto یکی از تخصصی ترین برندهای تولید کننده دستکش دروازه بانی در دنیاست که مدتی هست محصولاتش بواسطه پیشرفت چشمگیرش قابل رقابت با بزرگترین برندهای دنیاست و مسیر بسیار روشنی برای کسب سهم بیشتر بازار در دنیای تجهیزات گلری برایش تصور میشود.

در این مطلب به بررسی یکی از پیشرفته ترین دستکش های این برند با مدل Secutor Elite میپردازیم که قابل رقابت با پیشرفته ترین دستکش های گلری دنیا هست.

عبارت Secutor از یکی از نامدارترین گلادیاتورهای رومی گرفته شده و Elite نیز سطح تاپ بودن دستکش را معرفی می کند.

ساختار

TUTO GK

ساختار اصلی دستکش بر مبنای فیت شدن و انعطاف فوق العاده طراحی شده تا به بهترین شکل ممکن پاسخگوی واکنش های گلر باشد.

شکلی شبیه به دستکش های معمول آشپزخانه با ساقی نیمه بلند و حالتی چسبان با کمترین فاصله با دست گلر

کف دستکش

TUTO GK

در کف دستکش از فوم پیشرفته Invictus  + لاتکس 4 میلی متری با قابلیت چسبندگی عالی حتی در حالت خیس استفاده شده تا گلر برای کنترل توپ هیچ دغدغه ای نداشته باشد.

در کف دستکش شاهد خطوط طبیعی کف دست انسان هستیم تا هنگام باز و بسته کردن دست گلر در نهایت انعطاف و راحتی عکس العمل نشان دهد.

 برش

برش اصلی دستکش Negative هست که یکی از اصلی ترین برش های دستکش برای فیت شدن بهتر دستکش با دست محسوب میشود

در نوک انگشت ها نیز شاهد برش Roll هستیم تا بخوبی سر انگشت ها را پوشش داده و موقع کنترل توپ بهترین تسلط را گلر تجربه کند

پشت دستکش

TUTO GK

نئوپرن ماده اصلی تشکیل دهنده پشت دستکش هست که ماده ای بسیار سبک با قابلیت تنفس بالا برای بدنه دستکش هست ، این ماده به انعطاف پشت دستکش کمک بسزایی می کند و عکس العمل گلر را افزایش میدهد

برای اطمینان بهتر گلر موقع مشت کردن توپ این قسمت مجهز به فناوری XRD شده تا هم مشت کردن های مطمئن تری داشته باشد و هم در مقابل ضربات حریف سطح ایمنی معقولی را عرضه کند

بهترین مزیت فناوری XRD  انعطاف ، نازکی و قابلیت تنفس فوق العاده آن هست که برخلاف عمده دستکش ها که سطح زمختی را ایجاد می کنند در این نوع فناوری شاهد چیزی شبیه به یک طرح و گرافیک معمولی هستیم و برجستگی خاصی را نمی بینیم.

ساق دستکش

TUTO GK

در ساق دستکش شاهد ساق کاملا کشباف و حذف کامل تسمه بستن دستکش نیستیم و همچنان این تسمه وجود دارد ولی یک تفاوت اصلی وجود دارد و آن فناوری BIO-FIT هست، یعنی همزمان ما هم تسمه را داریم و هم یک ساق کشباف را داریم که در زیر تسمه قرار گرفته.

در این فناوری سعی شده تا در قسمت ساق دست هیچ پرتی وجود نداشته باشد و کاملا فیت قطر مچ دست گلر باشد و این یعنی گلر اصلا موقع بازی حواسش سمت تنظیم کردن گاه و بیگاه این قسمت نشده و جهت اطمینان بیشتر تسمه نیز هنوز هست.

فیت شدن عالی ، سبکی و تهویه عالی از سه مزیت اصلی دستکش دروازه بانی TUTO SECUTOR ELITE هست و بخوبی جوابگوی یک گلر حرفه ای خواهد بود.

مشاهده و خرید دستکش های گلری برند TUTO

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *