کفش فوتبال آمبرو

رونمایی آمبرو از رنگبندی جدید کفش فوتبال ولوسیتا 3

آمبرو پس از رونمایی از سری جدید ولوسیتا در نسخه سوم خود از دو رنگ جدید آن پرده برداشت و حالا شاهد ارایه ترکیبی جدید از رنگ و طرح برای این مدل کفش فوتبال هستیم.
سرمه ای و آبی فیروزه ای ترکیب رنگ جدید ولوسیتا 3 هستند که ترکیب رنگی تقریبا وزین و مهیج را تشکیل داده اند ، تم اصلی کفش همان سرمه ای هست و جزییاتی آبی فیروزه ای در قسمتهایی مانند بند کفش ، زبانه و یقه کفش مانند یک رنگ هایلایت باعث چشم نواز شدن طرح کفش شده است.

کفش فوتبال آمبرو
کفش فوتبال آمبرو ولوسیتا 3 را بجرات میتوان یکی از تاپ ترین کفش های سرعتی حال حاضر دنیا دانست ، حتما می پرسید چطور با این همه رقیب گردن کلفت؟!

کفش فوتبال آمبرو
از وزن کفش شروع می کنیم که وزن فوق العاده 165 گرم را به نام خود ثبت نموده که در کنار کفش های تاپ سرعتی دنیا مثل پوما اوو اسپید قرار میگیرد، رویه و بدنه کفش از یک لایه بسیار سبک و مصنوعی مانند یک(فوتبالکالا) توری که از جنس میکروفیبر است تهیه شده که بوسیله یک لایه داخلی جهت راحتی پا حمایت میشود ، یقه و زبانه کفش نیز از الیافی پارچه مانند و کشباف تهیه شده که در حفظ سبکی وزن کفش بسیار کمک می کند.

کفش فوتبال آمبرو
لایه داخلی زیر لایه بیرونی کفش از یک فوم بسیار نرم تهیه شده که باعث میشود بخوبی بدور پای بازیکن بپیچد و یک تجربه بی نظیر از فیت شدن را برای بازیکن فراهم کند و لایه بیرونی کفش نیز بخوبی بواسطه انعطاف عالی اش حرکت پا را دنبال میکند و باعث قفل شدن کفش با پا خواهد شد.

کفش فوتبال آمبرو
زیره کفش نیز که با الهام از شکل الماس طراحی شده ، بخوبی پاسخگوی سرعت و تغییر مسیر بازیکنان است. میخ های کفش نیز بصورت ترکیبی شکلی مابین مخروطی و تیغه ای دارند که در چرخش و سرعت گرفتن به بازیکن کمک میکند.
یک الماس به معنای واقعی از برند آمبرو ، UMBRO VELOCITA 3 .

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *