کفش فوتبال آندرآرمور

رونمایی آندرآرمور از رنگبندی جدید و هیجان انگیز مدل جدید کفش فوتبال clutch fit 3

آندرآرمور که بتازگی از سری سوم مدل پیشرفته کفش فوتبال clutch fit رونمایی کرده است ، دیروز از رنگ جدید این کفش که تماما قرمز نئون است نیز رونمایی کرد تا نسخه هیجان انگیز این مدل کفش فوتبال را نیز به طرفداران خود هدیه کند.

کفش فوتبال آندرآرمور
کلاچ فیت 3.0 یک کفش ترکیبی محسوب میشود یعنی در طراحی و ساخت آن سه فاکتور سرعت ، کنترل و راحتی همزمان با هم در نظر گرفته شده است ، طرح برجسته شبیه به نوک پیکان که کل بدنه کفش را پوشانده جهت کنترل هر چه بهتر توپ تعبیه شده و خود شکل کلی کفش با رویه نازک و وزن کم آن نیز بخوبی در کارهای سرعتی بازیکن به وی کمک می کند ، همچنین این مدل کفش دارای یک لایه داخلی بسیار نرم است که باعث راحتی عالی پا داخل کفش خواهد شد.
در داخلی کفش یک کفی 4D تعبیه شده که دارای طرحی برجسته است که راحتی و ثبات خوب پا داخل کفش را تضمین می کند.

کفش فوتبال آندرآرمور

کفش فوتبال آندرآرمور

رنگ قرمز همیشه یک رنگ انرژی بخش و هیجان انگیز محسوب میشده و با درک این نکته ، آندرآرمور یک کفش کامل قرمز نئونی را در این فصل ارایه نموده تا بیش از پیش شما در زمین بچشم بیایید.

کفش فوتبال آندرآرمور
از جمله بازیکنان اصلی که این مدل کفش را استفاده می کنند میتوان به فریزر فورستر دروازه بان ساوتهمپتون اشاره نمود که در فینال EFL CUP انگلیس در مقابل منچستر یونایتد از آن استفاده می کرد ، این بازیکن بتازگی با این برند آمریکایی قرارداد همکاری امضا نموده و از جدید ترین مدل دستکش و کفش فوتبال این برند استفاده می کند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *