کفش فوتبال آندرآرمور

رونمایی آندرآرمور از نسخه سوم و سه بعدی کفش فوتبال clutchfit 3.0 3D

آندرآمور سال جدید را در دنیای کفش فوتبال با نسخه سوم و هیجان انگیز کلاچ فیت آغاز نمود که میتوان از آن به عنوان یکی از سورپرایزهای سال جدید نام برد ، رویه تمام سه بعدی با رنگ تمام مشکی به این کفش زیبایی و جذابیتی دو چندان داده است.
چیزی که در نگاه اول توجه را به خود جلب می کند پیکان های توخالی و روی هم خوابیده هست که بصورت سه بعدی کل بدنه کفش را پوشانده است و ظاهر کفش را بیشتر شبیه به یک زره جنگی کرده که برای سخت ترین مبارزات خود را آماده کرده است.

کفش فوتبال آندرآرمور

کفش فوتبال آندرآرمور

جنس این الگوی پیاده شده بر روی بدنه کفش از مواد لاستیکی نرم و منعطف با خاصیت چسبندگی و گیرایی بالاست که بخوبی باعث گیر کردن توپ بر روی کفش میشود ، جنس این الگو به همراه طرح خاص و جذاب خود الگو که باعث درگیری در سطح عالی بین کفش و توپ میشود در نهایت باعث کنترل حرفه ای توپ در هنگام دریبلینگ و حرکت با توپ و همچنین زدن ضربات دقیق تر به توپ خواهد شد.

برخلاف رویه تمام فانتزی ، پاشنه کفش از جنس چرم مصنوعی است که باعث نرمی و راحتی عالی برای پاشنه پا و در نهایت قفل شدن هر چه بهتر پا داخل کفش خواهد شد.

کفش فوتبال آندرآرمور

کفش فوتبال آندرآرمور

زیره صاف و یکدست با طرح همان پیکان های رویه کفش به همراه میخ های عمدتا مخروطی و سه میخ خطی بصورت ترکیبی باعث افزایش قدرت مانور بازیکنان در چرخش و سرعت گرفتن خواهد شد.

کفش فوتبال آندرآرمور
گرانیت ژاکا بازیکن سوئیسی آرسنال از مهمترین چهره های شاخص استفاده کننده از این مدل کفش است که باید منتظر پوشیدن نسخه سوم کلاچ فیت توسط وی باشیم.

کفش فوتبال آندرآرمور

تصویری از نسخه قبلی کلاچ فیت 

کفش فوتبال آندرآرمور

 

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *