کفش فوتبال آندرآرمور

رونمایی آندرآرمور از رنگبندی جدید دو مدل کفش فوتبال اسپات لایت 2  و کلاچفیت 3

آندر آرمور در یک هفته با ترافیک سنگین ، همزمان از رنگبندی جدید دو مدل کفش فوتبال خود با عنوان های spotlight 2.0 و clutchfit 3.0 رونمایی نمود  ، هر دوی این مدل کفش ها بتازگی نسخه جدیدشان روانه بازار شده اند و در فاصله  زمانی کوتاه آندرآرمور ترکیب رنگ آنها را دستخوش تغییر نمود.

Under armour spotlight 2.0

کفش فوتبال spotlight 2.0 مخصوص بازیکنان سرعتی است که در راحتی و سبکی مثال زدنیست ، پاشنه اناتومیک کفش باعث قفل شدن هر چه بهتر پا داخل کفش شده تا بازیکن از نهایت سرعت خود بتواند استفاده نماید.

همچنین طرح برجسته پیاد هشده بر روی رویه کفش باعث کنترل بهتر توپ میشود ، زیره کفش نیز سعی شده تا بشکل قالب کف پا طراحی شود و بخوبی پا داخل ان بنشیند.

کفش فوتبال آندرآرمور

کفش فوتبال آندرآرمور

آندرآرمور برای این مدل کفش دو رنگ کاملا متفاوت را در نظر گرفته است ، رنگ اول تمام مشکی است که فقط(فوتبال کالا)جزییاتی مثل لوگوی آندرآرمور و خود این عبارت به رنگ سفید است و در زیره نیز فقط خود میخ ها سفید هستند ، رنگ تمام مشکی همیشه علاقمندان خاص خود را داشته است و البته باعث خاص شدن شما نیز در زمین خواهد شد.

کفش فوتبال آندرآرمور

کفش فوتبال آندرآرمور

رنگ دومی که این برند آمریکایی برای اسپات لایت در نظر گرفته دارای تمی زرد و مشکی متالیک(نوک مدادی) هست که از یک طرف که به کفش نگاه می کنید کاملا زرد و از طرف دیگر کاملا مشکی است.

Underarmour clutchfit 3.0

این مدل کفش که بتازگی نسخه جدید و سوم آن روانه بازار شده در ابتدا برنگ تمام مشکی بود و حالا رنگ تمام سفید آن نیز روانه بازار شده تقابل رنگ خیر و رنگ شر کامل شود.

کفش فوتبال آندرآرمور

کفش فوتبال آندرآرمور

این مدل کفش با الگوی خاصی که روی آن پیاد هشده و بیشتر شبیه به نوک پیکان است باعث درگیری خیلی خوب بین کفش و توپ میشود و در نهایت به تسلط بهتر بازیکن می انجامد.

زیره نیز با استفاده از یک فریم سعی شده تا تعادل خوبی میان انعطاف پذیری و ایستایی برقرار شود.

رویه این کفش از جنس میکروفیبر است که باعث سبکی خوب کفش خواهد شد و بخوبی نیز با نرمی که دارد بدور پای بازیکن می پیچد.

آندرآرمور سال جدید را با فعالیتی چشمگیر آغاز نموده و باعث غافلگیری برندهای دیگر شده است ، باید در ادامه نیز منتظر بمانیم که هنوز هم این برند میتواند ما را غافلگیر کند؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *