کفش فوتبال نایک هایپرونوم

رونمایی نایک از کفش فوتبال ویژه وین رونی بمناسبت 250 امین گل این بازیکن برای شیاطین سرخ

انگار همین دیروز بود که پسری کک مکی با سن و سالی بسیار کم تبدیل به ستاره درخشان انگلیسیها شد واقعا چه زود دیر میشود و حالا ما شاهد افتخاری دیگر از این بازیکن در سن 31 سالگی هستیم و با بثمر رساندن 250 گل برای منچستریونایتد رکورد اسطوره این باشگاه یعنی سر بابی چارلتون را تصاحب نمود و نام خود را در باشگاه جاودانه کرد تا روزگاری دیگر که شاید رونی دیگری به میدان بیاید.

سر بابی این رکورد را در 12 سال بجا گذاشت و حالا رونی 5 سال زودتر به 250 گل رسیده است ، رونی در رده ملی نیز جایگاه ویژه ای دارد و با بثمر رساندن 51 گل ملی باز نیز سر بابی را پشت سر گذاشته است و در تیم ملی نیز تبدیل به بهترین گلزن انگلیس تبدیل شده است.

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

نایک به همین مناسبت از نسخه ویژه کفش رونی یعنی کفش فوتبال نایک هایپرونوم فینیش با عنوان WR250 رونمایی نمود تا یک جشن دورهمی را برای این افتخار برگزار کند.

کفش دارای دو رنگ اصلی سفید و قرمز است که نشان دهنده رنگ رسمی تیم ملی و باشگاه این بازیکن است ، عبارت WR250 به همراه یک تاج به رنگ طلایی بر روی بالای زبانه کفش نقش بسته که نشان دهنده رکورد شکنی این بازیکن است و عبارت WR10 به رنگ قرمز در کناره کفش مشاهده میشود.

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

بر روی کفی کفش شما عبارت خاصی را مشاهده می کنید که در واقع موسسه تازه تاسیس رونی با عنوان “موسسه وین رونی” است ، رونی در سال 2006 این موسسه را با ابتکار خود  راه اندازی نمود و هدف اصلی آن کمک به نوجوانان و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست است که از لحاظ مادی و معنوی آنها را حمایت کند ، رونی تمام سعی خود را در این موسسه خیریه می کند تا از روش های مختلف این کودکان را حمایت کند و ملاقات های همیشگی و حضوری نیز بصورت منظم در برنامه او است ، همکاری با سایر موسسات خیریه نیز از جمله اقدامان این بازیکن است.

لوگویی که در کنار عبارت wayne roone foundation مشاهده می کنید نماد پادشاه چهارم بریتاینیا یعنی جرج است که وی نیز حمایت خاصی از فقرا و تهی دستان داشته است.

کفش فوتبال نایک هایپرونوم

نظر شما در خصوص رکورد شکنی این بازیکن و طرح ویژه کفش نایک هایپرونوم فینیش چیست؟

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *